Czy Ty też popełniasz te błędy w swoim biznesie? cz.1

Na początek dwie sprawy.

Sprawa pierwsza – skoro tu jesteś to najprawdopodobniej prowadzisz już własny biznes albo też chodzi Ci po głowie myśl, by swój interes dopiero założyć. Super! Zapewniam Cię, że jesteś we właściwym miejscu!

Jednak nim podejmiesz decyzję dotyczącą przyszłości Twojej firmy bądź zanim pobiegniesz zarejestrować działalność gospodarczą przeczytaj do końca ten artykuł.

Sprawa druga – zwróć uwagę na błędy innych, by samemu ich nie popełniać. Tak, wiem, że własna porażka uczy najlepiej, ale uwierz mi, że dzięki materiałowi, który Ci tutaj zaprezentuję, oszczędzisz sobie mnóstwa kłopotów i zyskasz kupę czasu, bo zamiast błądzić jak dziecko we mgle dostaniesz podaną na tacy listę rzeczy, których robić w biznesie po prostu nie należy, jeśli poza prestiżem posiadania firmy chce się mieć z niej również jakieś pieniądze.

Wszystko, o czym przeczytasz w tym artykule (lub obejrzysz na video), zostało zebrane na podstawie doświadczeń całej masy przedsiębiorców z naprawdę wielu branż. Postarałem się też, by przedstawić omawiane zagadnienia tak, byś mógł je zastosować przy wdrażaniu niemal każdego swojego pomysłu!

Zaznaczam: nie znajdziesz tutaj fanaberii wyssanych z palca mających się do rzeczywistości jak but do koziego tyłka… w zamian za to dostaniesz:

  • listę największych i najczęściej popełnianych błędów w trakcie zakładania i rozkręcania własnego biznesu;
  • odpowiedź na pytanie zadawane sobie przez wielu właścicieli firm dlaczego mój interes nie przynosi takich zysków, jakie przewidywałem?
  • cholernie istotny materiał do przemyślenia dla osób, które dopiero planują założenie swojej firmy.

Całość materiału została podzielona na dwie części. Poniżej prezentuję Ci część pierwsza. Rozsiądź się wygodnie i… zaczynamy!

WSKAZÓWKA: chcesz szybciej oglądać video? Kliknij tutaj.

Kliknij tutaj i odbierz bezpłatnego ebooka.

Wolisz czytać? Poniżej wersja tekstowa. 

Kliknij, aby rozwinąć tekst

Czy Ty też popełniasz te błędy w swoim biznesie? cz.2

Kliknij tutaj i zobacz drugą część

Czy Ty też popełniasz te błędy w swoim biznesie? cz.1
4.8 (96.11%) 185 votes