Dlaczego postawiłem na biznes online?

Byłem z Anastazją na placu zabaw. Byliśmy sami. Patrzyłem jak ona radośnie biega po tych wszystkich drabinkach i dotarło do mnie jak bardzo zmieniło się moje życie: jeszcze kilka lat temu mieszkaliśmy w kawalerce, a kuchnia była jednocześnie moim miejscem pracy.

Dużo pracowałem i miałem chore przekonania, że nie mogę odpoczywać, bo konkurencja nie śpi. Więc forsowałem swój organizm do granic możliwości. To było strasznie głupie.

Udało mi się rozkręcić firmę i zbudować fantastyczny zespół. Mam piękną żonę, która zawsze mnie wspierała. Moja córeczka jest zdrowa i biega pełna energii. Jak miałbym ją porównać do jakiejś postaci z kreskówki to byłby nią Tygrysek z Kubusia Puchatka.

W tej właśnie chwili poczułem, że chcę się z wami podzielić tym, co czuję i w co wierzę. Bez żadnego planu i przygotowania. Całkowicie na spontanie. To nagrane na Teneryfie jakiś czas temu wideo jest o tym, jakie możliwości daje biznes oparty w głównej mierze o internet.

Kliknij tutaj i odbierz bezpłatnego ebooka „Przestań jęczeć i weź się wreszcie do roboty!”

Dla mnie taki biznes jest genialny bo:

  • Jest elastyczny – możesz pracować wtedy kiedy masz najwięcej energii i jesteś najbardziej kreatywny. Jedni (jak ja) są najbardziej wydajni z samego rana, a inni wolą pracować po nocach.
  • Łatwo zacząć – nie musisz budować fabryki, wynajmować biura itp. Wystarczy laptop, który prawdopodobnie i tak już masz.
  • Koszty są niskie – tworząc produkt cyfrowy robisz go raz, a możesz sprzedawać w tysiącach egzemplarzy. Nie musisz drukować, wysyłać pocztą itp.
  • Jest skalowalny – aby sprzedać 10 razy więcej nie trzeba pracować 10 razy ciężej. Tak naprawdę kilka drobnych zmian na dzień dobry może podwoić zyski 🙂
  • Jest mobilny – możesz pracować wszędzie. Potrzebujesz jedynie dostępu do internetu. Jestem teraz na Teneryfie i mój biznes działa jak w zegarku.
  • Jest dochodowy – marże w niektórych niszach sięgają nawet do 90%. Jeśli podchodzisz do budżetu rozsądnie, nie żyjesz ponad stan i reinwestujesz część zysków, to jesteś niczym samolot lecący nad zakorkowanymi ulicami.
  • Znaczący – dzięki moim materiałom, czy to darmowym czy płatnym ludzie coś zmieniają w swoim życiu. To daje niesamowitą radość!
  • Jest przewidywalny – to temat rzeka, ale mój biznes jest zupełnie inny niż ma 99% blogerów, którzy zarabiają jedynie na współpracach z markami. Na ich nieszczęście firmy zaczynają liczyć i hasło „bloger nie sprzedaje, bloger ociepla wizerunek marki” odchodzi do lamusa. Wiem ile zarobiłem w zeszłym miesiącu, wiem ile zarobię w tym  i jestem w stanie oszacować zarobki w kolejnych miesiącach.

To tak w ramach uzupełnienia, bo powyższych punktów nie powiedziałem w nagraniu, które za chwilę zobaczysz 🙂

Brakuje Ci motywacji do działania? Chcesz poznać konkretne i sprawdzone wskazówki dotyczące produktywności?

Mnóstwo skutecznych wskazówek dotyczących motywacji, produktywv2 - Kopianości i skupienia znajdziesz w ebooku: „Przestań jęczeń i weź się wreszcie do roboty”, którego udostępniam całkowicie bezpłatnie. Dostępny jest w formatach pdf, mobi, ePub. Jest także w wersji audiobooka, więc jest to idealne rozwiązanie do samochodu, do słuchania podczas biegania czy spaceru.

Tytuł jest nieco prowokacyjny, ale w środku znajdziesz mnóstwo konkretnej i praktycznej wiedzy.

Ebooka pobrało już ponad 54.000 osób! 

Kliknij Tutaj i Pobierz Ebooka

Dlaczego postawiłem na biznes online?
4.7 (94.94%) 79 votes