Idea, która podbiła serca klientów i czytelników

Coś takiego jak zarządzanie czasem nie istnieje. Jedyne co możesz zrobić to zarządzać swoimi priorytetami, ale żeby nimi zarządzać najpierw trzeba te priorytety mieć.

Kto czytał „Liczy się efekt” ten miał okazję zapoznać się z czymś takim jak Piramida Wartości. Ćwiczenie jest cudowne bo jego wykonanie uświadomiło mi jak wiele czasu tracę na rzeczy, które są typowymi zapychaczami.

Wykonując je byłem na siebie zły. Cholernie ZŁY! Zastanawiałem się jak to możliwe, że wcześniej sam na to nie wpadłem? Przecież to oczywiste!

Jednak doświadczenie zarówno moje i jak i pewnie Twoje pokazuje, że to właśnie na tych najprostszych sprawach najczęściej się wykładamy, czyż nie? 😉

Video, które znajdziesz poniżej jest jednym z siedmiu jakie znajdują się w pierwszym module kursu Twoja Prawdziwa Moc. Ujawniam je z dwóch powodów:

Powód pierwszy: wiele osób nie zdecydowało się na ten kurs bo zwyczajnie podchodzą sceptycznie do tego typu produktów. Mam nadzieję, że pokazanie tego małego wycinka całości pokaże, że naprawdę przyłożyliśmy się do całej sprawy.

Powód drugi: płatność ratalna. Zarówno na webinarach jak i w mailach pytaliście czy kurs będzie można kupić na raty. Początkowo nie braliśmy tego pod uwagę bo cena jak na taki kurs jest wręcz oburzająco niska, ale cały weekend spływały pytania o możliwość zakupu szkolenia na raty. Zrobiliśmy szybkie zebranie i ustaliliśmy, że będzie możliwość nabycia kursu w dwóch ratach.

Tymczasem zapraszam do obejrzenia video na temat Piramidy Wartości.

Jeden z klientów napisał mi, że to nagranie dało mu więcej niż trzydniowe szkolenie na temat zarządzania czasem 😀 Cool!

 

 

Idea, która podbiła serca klientów i czytelników
4.8 (95.51%) 49 votes