Jak zarobić milion złotych w internecie?

W dzisiejszym nagraniu  poruszam temat zarabiania pieniędzy. Jedni uważają, że pieniądze szczęścia nie dają. To jest prawda – same w sobie niewiele znaczą. Jednak to właśnie za pieniądze:

  • możemy zabezpieczyć siebie i nasze rodziny w razie kłopotów z pracą czy zdrowiem. Nie mówiąc o tym, że pozwolą one normalnie funkcjonować naszym rodzinom w razie gdyby nas zabrakło.
  • posiadając pieniądze możemy pomóc tym, którzy mają ich mniej.
  • za pieniądze buduje się drogi, szkoły, przedszkola i szpitale.
  • za pieniądze możemy spełniać nasze marzenia np. podróże (oczywiście da się też podróżować bez pieniędzy lub z bardzo małą ich ilością, ale jednak ich posiadanie ułatwia sprawę).
  • posiadając pieniądze jesteśmy w stanie szybciej rozwiązać nasze problemy (np. kupić drogie leki, lub przyspieszyć wykonanie operacji mogącej uratować życie).

Kiedy ktoś pyta co jest ważniejsze pieniądze czy miłość odpowiadam: i to i to. To tak, jakby zapytać co jest ważniejsze: ręka czy noga?

Byłem po obu stronach barykady: kiedyś nie miałem pieniędzy i ledwo wiązałem koniec z końcem. Teraz wiem jak je zarabiać i wierzcie mi: lepiej się żyje mając trochę grosza.

Kilka słów wyjaśnienia do nagrania:

1. Niestety w jakiś sposób zmieniłem ustawienia mikrofonu na tryb nagrywania instrumentów i słychać takie lekkie brzęczenie w tle. Zorientowałem się dopiero kiedy całość była już nagrania.

2. W nagraniu jest trochę cięć, bo jeszcze trzyma się mnie przeziębienie. Momentami czułem, że chce mi się kichnąć i musiałem przerwać, więc wybaczcie, ale dzisiejsze nagranie jest nieco mniej widowiskowe.

3. Dla części z was kwoty podane w nagraniu mogą wydawać się wysokie, ale to są to kwoty wygenerowane. Powiedziałem co nie co o tym w video, ale chcę to doprecyzować:

  • od każdej zarobionej sumy trzeba zapłacić podatek
  • ponadto należy odliczyć koszty obsługi płatności (prowizję pobierają zarówno ementor.pl jak i system płatności tPay)
  • do tego dochodzą takie koszty jak: opłata zespołu, sprzęt, szablony stron, platforma do przeprowadzania szkoleń online
  • w nagraniu widać tylko przychody z działalności online. Nie uwzględniałem zysków ze szkoleń na żywo, konsultacji i usług na rzecz innych firm, ponieważ to nie są zyski z działalności online (choć zazwyczaj klienci najpierw poznają mnie przez moje materiały zamieszczone na blogu).

Nie nagrałem tego, żeby się chwalić, bo raczej cenię sobie spokój, ale żeby pokazać że się da. Zaczynałem całkowicie od zera: bez pieniędzy na start, bez znajomości, bez tradycji biznesowych w rodzinie. Wszystkiego musiałem się nauczyć sam, dlatego moja droga to 6 lat sprawdzania i testowania, a 2 lata to prawdziwy biznes.

Teraz efekty przychodzą znacznie szybciej. Zresztą na video zobaczysz jaki wynik udało się zrobić w 2,5 miesiąca całkowicie poza blogiem i w innej branży 😉

Dlaczego to piszę?

Ponieważ wiele osób z branży marketingu internetowego / szeroko pojętego „zarabiania w internecie” mydli oczy pokazując tylko słupki z przychodami, a temat kosztów jest przemilczany. To niestety powoduje, że ludzie dostają zakrzywiony obraz rzeczywistości, żeby nie powiedzieć dosadniej, że są po prostu okłamywani.

Także kwoty, które zobaczysz w nagraniu trzeba pomniejszyć o ok. 40% ze względu na poniesione koszty. Wiem, że pokazanie Ci tego sprawia, że moje wyniki przestają być tak spektakularne, ale chcę być całkowicie transparentny. Jednak to co zostaje i tak moim zdaniem jest bardzo przyzwoitą sumą 😀

Zatem jeżeli chcesz tylko zarobić pieniądze – ucz się od innych ludzi. Ja pokazuję w jaki sposób budować dochodowy, stabilny i skalowalny biznes, z którego będziesz dumny.

Teraz zapraszam Cię do nagrania:

WSKAZÓWKA: chcesz szybciej oglądać video? Kliknij tutaj.

Aby zapoznać się z ofertą „Wielkiej Promocji Urodzinowej” kliknij tutaj

Jak zarobić milion złotych w internecie?
4.8 (95.85%) 82 votes