Liczy Się Wynik! | Poranny Inspirator #100

100! 

Panie i Panowie, przed wami setny odcinek Porannego Inspiratora! W dzisiejszym nagraniu będzie trochę o wynikach i ich znaczeniu. Będziecie mieli także okazję zobaczyć jak to nasze nagrywanie wyglądało „od kuchni”. Lekko nie było.

Co dalej?

Będę nagrywał kolejne odcinki. Plan jest taki, żeby kolejne filmy pojawiały się w każdy poniedziałek o 6:30. Jednak teraz muszę sobie zrobić małą przerwę. Stworzenie całej tej serii dało nam nieźle w kość. Nie chcę się zobowiązywać do dokładnej daty wznowienia serii, ale chcę to zrobić tak szybko jak to możliwe.

Teraz zabieramy się za stworzenie kursu na temat budowania strategii biznesowej, która daje przewagę konkurencyjną, wprowadza do biznesu dużo porządku i niesłychanie wpływa na zyskowność firmy.

Zapowiadałem powstanie takiego kursu w jednym z odcinków Porannego Inspiratora i spotkało się to z bardzo ciepłym przyjęciem z waszej strony. To wymaga ogromnej ilości pracy, ale mam nadzieję, że wypuścimy to jeszcze w tym roku, bo prace już trwają.

Ponadto kilka dni temu ruszył nowy sezon w naszych szkoleniach dla maturzystów i studentów. Także już trwają testy reklam, stron zapisu, ofert, przygotowania prezentacji – no jest tego od groma 😀

Na pewno nie będzie ciszy z mojej strony, bo mam przygotowanych kilka materiałów, które spokojnie czekały sobie w szkicach na publikację 🙂

A teraz zapraszam na setny odcinek Porannego Inspiratora!

Brakuje Ci motywacji do działania? Chcesz poznać konkretne i sprawdzone wskazówki dotyczące produktywności?

Mnóstwo skutecznych wskazówek dotyczących motywacji, produktywv2 - Kopianości i skupienia znajdziesz w ebooku: „Przestań jęczeń i weź się wreszcie do roboty”, którego udostępniam całkowicie bezpłatnie. Dostępny jest w formatach pdf, mobi, ePub. Jest także w wersji audiobooka, więc jest to idealne rozwiązanie do samochodu, do słuchania podczas biegania czy spaceru.

Tytuł jest nieco prowokacyjny, ale w środku znajdziesz mnóstwo konkretnej i praktycznej wiedzy.

Ebooka pobrało już ponad 54.000 osób! 

Kliknij Tutaj i Pobierz Ebooka

Liczy Się Wynik! | Poranny Inspirator #100
5 (100%) 3 votes