Oto jak możesz poznawać wpływowych ludzi

Kiedy masz dobre relacje z wieloma różnymi ciekawymi ludźmi (albo potrafisz je zbudować) dzieją się cuda. To nie żart.

Możesz mnóstwo spraw załatwić szybciej, prościej i w serdecznej atmosferze 🙂

Osobiście przez ostatnie cztery lata poznałem mnóstwo bardzo ciekawych osób. Dzięki rekomendacjom znajomych dostałem kilka bardzo intratnych zleceń na szkolenia.

Dzięki temu, że znam wiele osób i nie mam oporu przed poznawaniem kolejnych ludzi otacza mnie mnóstwo ludzi, którzy podróżują, prowadzą małe i duże firmy, udzielają się w polityce na szczeblu lokalnym oraz krajowym.

Umiejętność budowania relacji jest w dzisiejszych czasach niezwykle ważna ponieważ to kogo znasz i kto zna Ciebie wpływa na całe Twoje życie.

Nasze relacje wpływają na to jak myślisz, jak oceniasz siebie, jakie widzisz możliwości, co robisz, gdzie pracujesz, ile zarabiasz.

Tom Rath w książce „Vital Friends” napisał: „jesteś średnią pięciu najbliższych Ci osób.” Poszedłem za tą radą. Kiedy chciałem więcej zarabiać budowałem ciekawe relacje z ludźmi zamożnymi. Zadziałało.

W nagraniu zamieszczonym poniżej przedstawiam jedną mało znaną, ale piekielnie skuteczną technikę, dzięki której możesz poznać wiele ciekawych i bardzo wpływowych osób 🙂

 

Oto jak możesz poznawać wpływowych ludzi
4.7 (93.92%) 79 votes