Jak wziąć udział w darmowym szkoleniu ONLINE z efektywnej nauki?

Darmowe szkolenie online na temat szybkiej i efektywnej nauki, na które serdecznie Cię zapraszam, odbywa się poprzez tzw. pokój konferencyjny na specjalnej platformie clickmeeting.com.

Mówiąc prościej – jest to po prostu strona internetowa działająca trochę jak SKYPE, tyle tylko, że przygotowana specjalnie pod takie wydarzenia 🙂 Słyszysz mój głos, widzisz prezentację, masz możliwość korzystania z czatu.

Jak zalogować się do pokoju konferencyjnego?

W wiadomościach e-mail (tych, które już ode mnie dostałeś oraz tych, które dostaniesz ode mnie w dniu szkolenia) znajduje się ten oto link prowadzący prosto do pokoju konferencyjnego: https://bartek.clickmeeting.com/szybka-nauka

Co dalej? To zależy, z jakiego urządzenia zamierzasz skorzystać 🙂 Jeśli jednak miałbym Ci coś doradzić, proponuję, byś skorzystał z komputera bądź laptopa, o ile tylko masz taką możliwość. Chodzi przede wszystkim o Twój komfort 🙂

Pamiętaj, by przed zalogowaniem się do pokoju konferencyjnego ograniczyć obciążenie łącza internetowego! Wyłącz wszystkie zbędne aplikacje (uTorrent, Skype itd.) i poproś innych użytkowników Internetu o powstrzymanie się przed ściąganiem plików. W innym przypadku dźwięk i obraz może niestety przerywać.

KLIKNIJ I ZOBACZ INSTRUKCJĘ DLA UŻYTKOWNIKÓW KOMPUTERÓW
 1. Kliknij w link kierujący do pokoju konferencyjnego (czyli TEN LINK).

 2. Twoim oczom ukaże się ekran logowania. W rubryce „Twoje imię” wpisz swoje dane, a w polu „E-mail” podaj swój adres e-mail. Następnie wybierz opcję „Wejdź”.

 3. Rozpocznie się proces logowania do platformy, któremu towarzyszy taki ekran:

 4. Jeśli wszystko jest OK, zostajesz przekierowany do poczekalni, która wygląda tak, jak na obrazku poniżej.

  Pokój konferencyjny zostaje uruchomiony w środę ok. godziny 18:40 (znika wtedy widok poczekalni, a zamiast niego, zostajecie automatycznie zalogowani do wydarzenia). Jest wtedy czas na krótką pogawędkę z Wami, sprawdzenie, czy wszystko działa itd. 🙂
KLIKNIJ I ZOBACZ INSTRUKCJĘ DLA UŻYTKOWNIKÓW SMARTFONÓW
 1. Kliknij w link prowadzący do pokoju konferencyjnego (czyli TEN LINK).

 2. Jeśli nigdy wcześniej nie logowałeś się na podobne webinary, ujrzysz ekran z prośbą o pobranie specjalnej aplikacji. Kliknij w przycisk „Google play”.

 3. Zostaniesz przekierowany do Sklepu Play, skąd możesz pobrać aplikację do obsługi pokojów konferencyjnych. Kliknij „Zainstaluj”.

 4. Zaakceptuj warunki. Rozpocznie się pobieranie i instalowanie aplikacji.

 5. Po zainstalowaniu aplikacji, wróć do wiadomości zawierającej link do pokoju konferencyjnego (ciągle mam na myśli TEN LINK). Kliknij w niego, a tym razem Twoim oczom ukaże się ekran logowania. Wprowadź swoje dane i kliknij „dołącz do wydarzenia”.  6. Zostaniesz przekierowany do tzw. Poczekalni. Wydarzenie zostanie otwarte ok. 18:40 i wtedy zostaniesz automatycznie do niego zalogowany.

Prawda, że bułka z masłem? 🙂

Jeśli chodzi o wymagania techniczne – jesteś w stanie oglądać na YouTubie filmy w HD? Odpowiedź twierdząca oznacza, że Twój sprzęt podoła 🙂 Gdybyś chciał sprawdzić szczegóły, zapraszam na stronę dostawcy usługi 🙂

 Do zobaczenia na szkoleniu!