WSPÓŁPRACA

Cześć!

Nazywam się Bartek Popiel i jestem założycielem marki “Liczy Się Wynik”.

Obecnie jesteśmy kilkuosobowym zespołem współpracującym na stałe z kilkoma zewnętrznymi ekspertami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak możemy Cię wesprzeć w zakresie digitalizacji Twojej wiedzy, to czytaj dalej. 

Na tej stronie dowiesz się, co robimy, jak możemy Ci pomóc, jakie są nasze wartości i jak to się wszystko zaczęło 🙂

 

Dlaczego “Liczy Się Wynik”?

Każdy wynik się liczy – nawet ten, który jest daleki od oczekiwań.

Dzięki otrzymanemu wynikowi możemy wyciągać wnioski, skorygować swoje działania i kolejne podejście wykonać mądrzej. 

Naszą skuteczność klienci oceniają przez pryzmat swoich wyników – albo są, albo ich nie ma. Tutaj nie ma miejsca na interpretacje, nadinterpretacje czy dorabianie teorii.

Wynik jasno określa, czy dokonaliśmy dobrych decyzji, czy nie. Jeśli tak, to warto powtórzyć proces. Jeśli nie – konieczna jest korekta. 

 

W co wierzymy?

 • Wygrywamy wtedy, gdy wygrywa klient – wierzymy, że dobrych nauczycieli poznaje się po tym jakie efekty osiągają ich klienci. Dlatego wkładamy całe serce w to, żeby dostarczać naszym klientom najlepsze rozwiązania i rezultaty, które przekraczają ich oczekiwania.
 • Wiedza to potęga -wierzymy w to, że jeżeli posiadasz cenną wiedzę i umiejętności to Twoim obowiązkiem jest przekazać to dalej, aby uczynić ten świat lepszym miejscem.
 • Biznes, to ludzie – wierzymy, że biznes to nie tylko transakcje, to współpraca, wymiana doświadczenia i wsparcie pomagające każdej stronie wzrastać. Dlatego za pomocą artykułów, materiałów video, transmisji live oraz programów mentoringowych wspieramy klientów w popularyzowaniu nowoczesnych metod edukacji.

 

Komu pomagamy?

Jeśli:

 • masz do przekazania wartościową wiedzę i know-how,
 • masz w sobie “misję nauczania”,
 • masz silną etykę pracy,
 • kieruje Tobą autentyczna chęć pomocy innym,
 • chcesz zbudować zyskowny biznes wiedzowy, dający dumę i spełnienie,

to będziemy zaszczyceni, jeśli podejmiesz z nami współpracę 🙂 

 

Z naszego wsparcia korzystają:

 • specjaliści i eksperci, którzy chcą sprzedawać (lub już sprzedają) produkty cyfrowe,
 • trenerzy, konsultanci, doradcy, którzy chcą mieć w ofercie również produkty skalowalne,
 • blogerzy/ influencerzy, którzy chcą zdywersyfikować swój biznes i nie opierać się tylko na współpracach z markami.

 

Co robimy?

W tej chwili możemy wspomóc Twój biznes za pomocą takich produktów i usług, jak:

 

“Liczy Się Kampania” – prawdopodobnie najlepszy polskojęzyczny kurs na temat tego, jak projektować dochodowe kampanie sprzedażowe. Jeśli chcesz wprowadzić z hukiem produkt na rynek albo chcesz, aby wynik kolejnej edycji był jeszcze lepszy, to z tego kursu dokładnie dowiesz się, jak to zrobić. Kurs oferowany jest maksymalnie dwa razy do roku. 

Zapisz się na listę zainteresowanych >>

 

“Liczy Się Zaangażowanie” – kurs dedykowany tym, którzy mają lub planują stworzyć kurs online i zależy im na tym, aby zmaksymalizować liczbę osób, które nie tylko kupią kurs, ale również przerobią go do ostatniej lekcji. Bo tylko wtedy zdobędą konkretne umiejętności, będą zadowoleni i wrócą po więcej. 

Kliknij i zapoznaj się z pełną ofertą >>

 

“Liczy Się Webinar” – to zestaw procesów, procedur i instrukcji, dzięki którym bezbłędnie przeprowadzisz każdy webinar. W środku znajdziesz gotowe do zaimportowania projekty do takich aplikacji, jak Trello, ClickUp, czy Asana.  

Kliknij i zapoznaj się z pełną ofertą >>

 

“Liczy Się Oferta” – kompletny kurs o pisaniu skutecznych ofert sprzedażowych, czyli umiejętności, która jest kluczowa w każdym biznesie, nie tylko online. Bo przeciętna oferta, to przeciętna sprzedaż. Wyróżnikiem tego kursu jest workbook w formie arkusza online, z którego poprzez kopiuj-wklej, układasz kompletną ofertę jak z klocków Lego.

Zapisz się na listę zainteresowanych kolejną edycją >>

 

Posiadamy też mniejsze produkty, tzw. “pigułki wiedzy” wycelowane w konkretne obszary biznesu online m.in.: budowa listy adresowej, obsługa klienta, czy elementy oferty sprzedażowej. 

Aby poznać pełną ofertę kliknij tutaj i przejdź do sklepu >>

 

🟢 KONSULTACJE – istnieje możliwość umówienia się na konsultacje ze mną. Aktualnie koszt konsultacji to 1500zł netto/90 minut.

Tematy w których czuję się najmocniejszy i w których najchętniej pomagam to:

✅ kampanie sprzedażowe – pomysły, plany, wskazówki do realizacji,
✅ treści do kampanii i do lejków sprzedażowych,
✅ plany contentowe,
✅ sekwencje maili sprzedażowych,
✅ audyty ofert produktów i usług,
✅ webinary sprzedażowe: pomysły na tematy i wskazówki organizacyjne,
✅ audyty prezentacji sprzedażowych,
✅ procedury: przekuwanie chaotycznych działań w powtarzalne, uporządkowane procesy.

Aby umówić się na konsultację, napisz w tej sprawie maila na kontakt@liczysiewynik.pl (otrzymasz link do ankiety=briefu a po wypełnieniu briefu do opłacenia konsultacji i rezerwacji wybranego terminu).

 

Nasza historia

Efektywna nauka 

Przygoda z nauczaniem zaczęła się od prowadzenia szkoleń z szybkiego czytania i efektywnej nauki. Prowadziłem szkolenia grupowe, a następnie przeszedłem do pracy indywidualnej. 

Klienci osiągali fenomenalne wyniki, więc szybko zdobywałem kolejnych zainteresowanych. Przez ponad 2 lata nie wydałem złotówki na marketing, ponieważ pozyskiwałem klientów wyłącznie z polecenia. To czego się wtedy nauczyłem o zdobywaniu klientów przez rekomendację wykorzystujemy do dziś. Wszystkie karty na ten temat wyłożyłem w e-booku “Potęga rekomendacji”. 

 

Cyfrowy świat 

W 2011 r. postanowiłem całą swoją wiedzę na temat efektywnej nauki przenieść do internetu. Wtedy powstał mój pierwszy kurs online “Strategie Nauki Geniuszy”. Tak, tak – pierwszy kurs zrobiłem w 2011 roku, czyli na długo zanim nastąpił boom na kursy online. 

Absolutnie zachwyciłem się e-learningiem, kursami online, kampaniami sprzedażowymi itp. Zaczęło mi to wychodzić tak dobrze, że w 2017 roku byłem prawdopodobnie pierwszą osobą w Polsce, która przekroczyła poziom 250 tys. zł. w jednej kampanii, bez wsparcia partnerów.

To sprawiło, że w moją stronę zaczęli kierować swoją uwagę znani eksperci, trenerzy i specjaliści. Z niektórymi nawiązałem bliższą współpracę. 

Pomagałem w badaniach rynku, tworzeniu produktów i projektowaniu kampanii sprzedażowych. Mimo ogromnej konkurencji na tym rynku zgłoszeń miałem więcej, niż potrafiłem obsłużyć. Dlaczego?

Cały sekret kryje się za jednym słowem – rezultaty. Nie obiecywałem klientom gruszek na wierzbie, po prostu robiłem dobrą robotę i wyniki mówiły same za siebie. 

 

Specjalizacja 

Robiąc podsumowanie roku w grudniu 2019 r. zadałem sobie m.in. takie pytania:

 • Praca nad jakimi tematami wniosła największą wartość w życie naszych klientów? 
 • W jakich branżach/ działaniach zmiany były najbardziej spektakularne?
 • W jakich projektach nastąpił u klientów najszybszy zwrot z inwestycji?
 • Kiedy moje doświadczenie/ wiedza/ know-how pozwoliło “katapultować” klienta na inny poziom?
 • Zgłębianie jakiego zagadnienia daje mi dużo radości? Gdybym miał poświęcić resztę życia jednemu zagadnieniu, to co by to było?

Odpowiedzi prowadziły mnie do jednego miejsca: pomoc specjalistom w opakowaniu ich wiedzy w produkty cyfrowe. Następnie zaprojektowanie kampanii promocyjnej, która dany produkt wprowadzi na rynek z przytupem 🙂

 

Konferencje, wystąpienia publiczne i wykłady

Swoją wiedzą miałem przyjemność dzielić się na wielu wykładach i konferencjach organizowanych m.in. przez Instytut Doskonalenia Produkcji, Blog Conference Poznań, Smok Blog, ASBIRO, Mała Wielka Firma, Klub Przedsiębiorczości, czy Coraz Lepsza Firma. 

 

Wywiady, podcasty

Pojawiłem się również w takich programach i podcastach, jak: Więcej niż oszczędzanie pieniędzy, Mała Wielka Firma, Expert w Bentleyu, Przygody Przedsiębiorców, Klub Przedsiębiorczości, Startup MyWay, Kamil Cybulski Podcast, Wojciech Rubin, czy Podcast Ola Go!

 

Nasze wartości

Nasze wartości napędzają naszą pracę. Jeśli poniższe zestawienie z Tobą rezonuje, to doskonale! 

 

🎯 Skuteczność 💡 Koncentracja 👐 Otwartość 🫀 Uczciwość
🫡 Odpowiedzialność 📈 Rozwój 🤝 Współpraca 🧗‍♀️ Dokładność

Opinie

A jeśli interesują Cię wyniki naszych Klientów oraz ciekawi Cię, co o współpracy z nami i o naszych działaniach mówią nasi Klienci, uczestnicy webinarów, fani i subskrybenci, to zapraszam Cię na stronę https://bartekpopielopinie.pl/

 

Kontakt

Pozostańmy w kontakcie! 🙂 Już teraz zapisz się do naszego newslettera i pobierz paczkę prezentów: https://liczysiewynik.pl/newsletter

 

Zapraszamy do współpracy!