KONTAKT

Cześć! Zanim będziesz chciał się ze mną skontaktować chcę byś poznał kilka zasad. Musiałem je stworzyć ponieważ ilość nadchodzących wiadomości była tak ogromna, że musiałbym nie zajmować się niczym innym poza odpowiadaniem na maile.

1. Nie pisz do mnie w sprawie dołączenia do Twojego MLMu. Dostaję tych propozycji naprawdę sporo. Może i Twoje firma jest wspaniała i ma genialne produkty, ale ja po prostu nie jestem zainteresowany. Robię Ci przysługę oszczędzając Twój czas.

2. Jeżeli piszesz maila, to używaj przecinków, kropek i polskich znaków. Jeżeli chcesz dostać odpowiedź, to zadbaj o to, żeby Twoja wiadomość była łatwa do przeczytania. Użycie na końcu: “przepraszam za bledy, ale pisze z komorki” wcale Cię nie usprawiedliwia. Osobiście uważam, że pisząc takie wiadomości okazujesz brak szacunku swojemu rozmówcy. Jeżeli Tobie się nie chce włożyć więcej wysiłku, żeby poprawnie napisać maila, to nie oczekuj, że ja włożę wysiłek w to, żeby Ci odpowiedzieć.

3. Zanim napiszesz sprawdź zakładkę Spis treści. Zapewne na wiele nurtujących Cię pytań znajdziesz odpowiedzi w artykułach lub materiałach video.

4. Najpierw użyj Google 😉 Nie odpowiadam na pytania, na które można znaleźć odpowiedź w ciągu 10 minut korzystając z Google.com.

5. Zastanów się czy pytanie na pewno jest do mnie. Dostajemy bardzo dużo maili z problemami, których rozwiązywanie leży poza naszymi kompetencjami. Dlatego jeżeli odczuwasz lęk, masz stany depresyjne lub problemy z emocjami, masz jakieś destrukcyjne uzależnienie, albo masz myśli samobójcze, to zgłoś się na terapię do wykwalifikowanego psychologa lub psychiatry.

6. Napisz do mnie jeżeli ten blog coś zmienił w Twoim życiu. Lubię dostawać takie wiadomości, bo to oznacza, że moja praca nie idzie na marne. Twoja firma lepiej prosperuje? Masz więcej klientów? Zacząłeś wcześniej wstawać? Pracujesz produktywniej? Szybciej się uczysz? Chętnie przeczytam co się u Ciebie zmieniło.

Pisz na adres: kontakt@liczysiewynik.pl

Wszystkie wiadomości czyta najpierw Ola, nasza Specjalistka ds. Obsługi Klientów  i to od niej najprawdopodobniej dostaniesz odpowiedź 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PS: Pracujemy w dni robocze w godzinach 8:00 – 16:00.