KONTAKT

Cześć! Zanim będziesz chciał się ze mną skontaktować chcę byś poznał kilka zasad. Musiałem je stworzyć ponieważ ilość nadchodzących wiadomości była tak ogromna, że musiałbym nie zajmować się niczym innym poza odpowiadaniem na maile.

1. Nie pisz do mnie w sprawie dołączenia do Twojego MLMu. Dostaję tych propozycji naprawdę sporo. Może i Twoje firma jest wspaniała i ma genialne produkty, ale ja po prostu nie jestem zainteresowany. Robię Ci przysługę oszczędzając Twój czas.

2. Jeżeli piszesz maila, to używaj przecinków, kropek i polskich znaków. Jeżeli chcesz dostać odpowiedź, to zadbaj o to, żeby Twoja wiadomość była łatwa do przeczytania. Użycie na końcu: “przepraszam za bledy, ale pisze z komorki” wcale Cię nie usprawiedliwia. Osobiście uważam, że pisząc takie wiadomości okazujesz brak szacunku swojemu rozmówcy. Jeżeli Tobie się nie chce włożyć więcej wysiłku, żeby poprawnie napisać maila, to nie oczekuj, że ja włożę wysiłek w to, żeby Ci odpowiedzieć.

3. Zanim napiszesz sprawdź zakładkę Spis treści. Zapewne na wiele nurtujących Cię pytań znajdziesz odpowiedzi w artykułach lub materiałach video.

4. Napisz do mnie jeżeli ten blog coś zmienił w Twoim życiu. Lubię dostawać takie wiadomości, bo to oznacza, że moja praca nie idzie na marne. Zacząłeś wcześniej wstawać? Pracujesz produktywniej? Szybciej się uczysz? Chętnie przeczytam co się u Ciebie zmieniło.