List otwarty do wszystkich, którzy chcą godnie zarabiać, mieć wakacje trzy razy w roku i wspaniałych ludzi wokół siebie.

JAK MYŚLISZ? Gdybyś dostał dostęp do narzędzi i technik, które tylko w ostatnich pięciu latach pozwoliły na liczne podróże i budowę firmy przynoszącej ponadprzeciętne zyski to…
… jak bardzo zmieniłoby się Twoje życie?

… Nawet jeśli masz za sobą pasmo wielu porażek
i jesteś już wyczerpany!

W 90 dni możesz stać się osobą, która odważnie sięga po swoje marzenia, zna swoje mocne strony i dysponuje piekielnie skutecznymi strategiami jakie psychologia zmiany osobistej zgromadziła przez ostatnie lata.

Ponadto:

a) potrafi radzić sobie z porażkami i „mentalnym osłabieniem”

b) jest niesłychanie zdeterminowana i ZAWSZE osiąga to, czego chce

c) jest tak efektywna, że potrafi w 3 dni zrobić to, co innym zajmuje tydzień?

Ważna uwaga: musisz wiedzieć, że to co za chwilę przeczytasz, to…

Nie jest typowa, kolejna oferta…

która zachwala produkt na prawo i lewo, obiecuje „cuda na kiju” i natychmiastowe efekty bez wysiłku.

Jeżeli szukasz kolejnej „sekretnej metody”, która ma uczynić Cię człowiekiem zarabiającym miliony w tydzień bez wysiłku, to niestety źle trafiłeś.

Wiedz jednak, że szanuję zarówno Twój jak i swój czas dlatego żadne, ale to żadne słowo nie pada tutaj przypadkowo.

Wszystko zostało przemyślane, a cały tekst ułożony jest tak, żeby czytało się go jak dobrą powieść kryminalną i z lekkością przechodziło do poszczególnych akapitów.

Nim się obejrzysz dojdziesz do ostatniej linijki – masz na to moje słowo.

Gotowy? 

Jeśli zamierzasz:

 • wiedzieć jak wyznaczać swoje cele, aby zawsze je osiągać
 • zbudować system planowania, który będzie Cię prowadził prosto do celu niczym najlepszy system GPS
 • być osobą, która kipi motywacją, energią i pewnością siebie
 • wiedzieć jak mieć czas na pracę, hobby oraz rodzinę i znajomych
 • pokonać wszelkie lęki i hamulce, które teraz powstrzymują Cię przed działaniem

… to czytaj każde słowo na tej stronie, bo zaraz poznasz SPRAWDZONY i pioruńsko skuteczny system zmiany osobistej, który był dopieszczany przez 4 lata.

W takim razie…

Wycisz telefon, wyłącz Facebooka
i zamknij drzwi do pokoju, w którym jesteś, bo zaraz wyspowiadam Ci całą prawdę o tym, jak znalazłem się wśród 5% najlepiej zarabiających Polaków

…mimo, że jestem tylko blogerem i pracuję nie wychodząc z domu.

Portal bankier.pl podaje statystyki pokazujące, że powyżej 7000 zł zarabia 3,47% Polaków. Powyżej 14000 zł zarabia zaledwie 0,06%! Potrzebowałem pięciu lat, żeby dołączyć do tego grona.

Najlepsze jest to, że część moich klientów, którym przekazałem wiedzę jak to zrobiłem osiągnęła te same wyniki w niespełna dwa lata. Mało tego! Są i tacy, którzy zarabiają więcej ode mnie, ale oni jeszcze nie mają rodziny 😉

Przejdźmy do rzeczy

Kiedy zakładałem blog nawet nie marzyłem o tym, że z biegiem czasu stanie się on źródłem motywacji i inspiracji do spełniania marzeń kilkudziesięciu tysięcy czytelników.

Gdyby ktoś wtedy powiedział mi, że będę tworzył produkty kupowane przez ludzi na całym świecie, prowadził szkolenia gromadzące po kilkaset osób na sali i miał możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie…

…jedynie bym się uśmiechnął i pokiwał z niedowierzaniem głową.

Tego wszystkiego udało się dokonać i nie chcę, żebyś odebrał to jako chwalenie się. Na początku wcale nie było lekko. Zajmowałem się wtedy szybkim czytaniem i efektywną nauką. Chciałem robić szkolenia z tej tematyki, ale…moich stron nikt nie odwiedzał, a telefon milczał.

Przeczytałem dziesiątki książek, przerobiłem mnóstwo kursów i zacząłem wreszcie zarabiać większe pieniądze, ale wierz mi, nie wspominam tego okresu zbyt dobrze bo wtedy…

Harowałem jak wół.

Pracowałem od rana do nocy przez wiele tygodni. Wiem, że może dziwnie to brzmi, ale nie sądziłem, że nadmiar pracy może być tak przytłaczający.

Postanowiłem wszystko wywrócić do góry nogami i osiągnąłem spektakularne efekty.

W ciągu ostatnich 5 lat:

 • Przebiegłem cztery maratony i jeden ultramaraton
 • Przeszkoliłem ponad 2500 osób
 • Napisałem pierwszą na świecie książkę w formie 2booka
 • Zwiększyłem obroty w firmie o 400%
 • Wprowadziłem na rynek 6 nowych produktów, które zarabiają dla mnie 24h na dobę
 • Czterokrotnie zwiększyłem ilość czytelników bloga
 • Przeszedłem z trybu „ja to najlepiej zrobię sam” i powiększyłem zespół do siedmiu osób
 • W zeszłym roku odwiedziłem Disneyland (co w dzieciństwie było marzeniem moim i mojej żony)
 • Przeprowadziłem się do dużego domu, w którym mam swoje własne studio
 • Skakałem na bungie i ze spadochronem
 • Latałem szybowcem
 • A od kilku miesięcy jestem także inwestorem

wspaniale-zycie

Wszystko zorganizowałem tak, że mogę pracować z dowolnego miejsca na świecie. To nie jest teoria, ale o tym za moment. Zanim przejdę do konkretów muszę Ci coś wyznać:

Brrrr…Nienawidzę zimy!

Nie wiem jak Ty, ale ja uwielbiam słońce. Z początkiem roku zawsze czuję spadek energii i moje obroty zwyczajnie zwalniają.

Zawsze marzyłem o tym, żeby w tym czasie wyjechać gdzieś na wakacje, ale wiesz jak to jest: praca, później przeprowadzka, pojawiło się dziecko i nie było łatwo to zorganizować.

Jednak w pierwszym kwartale 2016 roku zabieram żonę i córeczkę na miesiąc na Teneryfę, a dokładniej do miejscowości Adeje. Zamierzam przez dwa tygodnie odpocząć, a przez kolejne dwa będę nagrywał materiały video i pisał artykuły. Gdy wrócimy do Polski zima powinna ustępować 🙂 Bilety już kupione, także odliczam powoli dni do wylotu.

Jak tego dokonałem?

Zawsze myślałem, że skoro urodziłem się w Polsce, a w domu nam się nie przelewało, to jestem skazany na przeciętne życie. Jednak w książce „Sekrety Amerykańskich milionerów” przeczytałem, że większość milionerów doszła do swojego majątku samodzielnie. Nie dostali spadku, nie mieli znajomości, ani nie pochodzili z bogatych rodzin.

Kiedy to przeczytałem, to pomyślałem…

„Jest dla mnie nadzieja!”

Ale to nie było takie proste. Zanim zacząłem całkiem nieźle zarabiać musiałem zmienić swój sposób myślenia. Bez solidnych fundamentów nie da się zbudować solidnego budynku.

Pierwszą rzeczą, którą musiałem zrobić było:

PRZEJĘCIE STERÓW – wziąłem życie w swoje ręce. Odkryłem dlaczego wiem co robić, wiem jak to zrobić, a mimo to tego nie robiłem.

Dowiedziałem się, co mnie paraliżowało przed podjęciem działania. Ty też poznasz mechanizmy, które Tobą kierują. Dopiero kiedy je rozbroisz niczym saper bombę, to jesteś w stanie przejąć nad nimi kontrolę.

Poznałem strukturę mobilizacji. Jak to jest, że pewne sprawy odwlekasz tygodniami (nauka, projekty), a nagle potrafisz je domknąć w jeden dzień? Taką mobilizację możesz mieć każdego dnia! Chcesz?

Niestety na rynku rozwoju osobistego sprzedaje się ludziom mnóstwo syfu. Wmawia się, że jak połamiesz strzałę, pochodzisz po węglu czy rozwalisz deskę ciosem karate, to już możesz wszystko. Na tych szkoleniach wmawiano Ci, że jesteś wspaniały i masz ogromny potencjał. Wiem bo sam bywałem na takich seminariach i nie dały mi nic poza napompowaniem, które po kilku dniach znikało.

Jednak i Ty i ja wiemy, że jest inaczej. Wiem, że jesteś leniwy. Wiem, że odwlekasz. Wiem, że brakuje Ci siły przebicia i wiary w siebie. Wiem, że masz słomiany zapał i nie potrafisz dokończyć tego co zacząłeś. Wiem, że zawsze masz jakąś durną wymówkę przed tym, żeby nie zabrać się do roboty.

Wiem to, bo sam siedziałem w tym bagnie, ale szybko się z niego wyrwałem.

Następnie musiałem:

UWIERZYĆ W SIEBIE – co innego mieć wielkie marzenia, a co innego uwierzyć, że można po nie sięgnąć. Też tak masz? Prawda jest taka, że wiara w siebie nie bierze się z kosmosu, lecz tworzy się ją wykorzystując konkretne elementy.

Dzięki temu, że wierzysz w siebie odkrywasz moc do prawdziwego działania, która pozwoli Ci wręcz taranować wszystkie przeszkody i skutecznie realizować swoje plany.

Kolejny krok to:

JAK WYZNACZAĆ I PLANOWAĆ CELE – Daję Ci cudownie uporządkowany zestaw starannie wyselekcjonowanych sposobów na to jak wyznaczyć i zaplanować cel.

Wiele osób przeraża ogrom technik planowania. Zrobiłem z tym porządek. Wyrzuciłem bezużyteczne śmieci. Zostawiłem najlepsze metody o największej sile rażenia. Pogrupowałem je, dzięki czemu proces tworzenia skutecznego planu działania jest prosty i czytelny.

Już nigdy się nie zgubisz. Zawsze wiesz, w jakim miejscu jesteś i jaki jest następny krok. Zawsze zmierzasz prosto do celu, jaki sobie wyznaczysz.

Oraz:

JAK PORADZIĆ SOBIE Z PORAŻKAMI – Czy wiesz, że możesz przestać traktować porażki jako coś, co przeszkadza w osiągnięciu celów? Często są ona najlepszymi nauczycielami.

Wszystko sprowadza się do tego, żeby wiedzieć jak odciąć emocje i przeanalizować swoje błędy. Takie podejście pozwoli Ci przekuwać niepowodzenia w największe sukcesy!

I na koniec:

PRODUKTYWNOŚĆ  – czy tego chcesz czy nie czas pędzi jak szalony. Nie wiem czy masz 25 lat, czy może jesteś po 40-stce. To nie ma znaczenia! Znaczenie ma to jak wykorzystujesz swój czas.

Nauczę Cię strategii, dzięki którym osiągniesz efekty tak szybko, że Twoim znajomym i rodzinie z wrażenia opadnie szczęka. Będziesz wstawał o wschodzie słońca, miał mnóstwo energii bez potrzeby sięgania po kolejną kawę.

To nie jest fizyka kwantowa. To szereg bardzo konkretnych zasad, które dostajesz na tacy. Wszystkiego można się nauczyć krok po kroczku, jak w przedszkolu.

Jeżeli chcesz wznieść się na kolejny poziom musisz wiedzieć coś, czego ja niestety nie zrozumiałem na początku swojej drogi.

Mając konkretny cel, dobry plan, odpowiednie narzędzia, sposoby
i strategie, determinację…

oraz odpowiednich ludzi wokół siebie jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy cel jaki sobie wyznaczymy.

Każdego dnia dostaję mnóstwo maili od czytelników i klientów, a czytając komentarze pod ostatnimi nagraniami byłem wręcz wstrząśnięty.

Okazuje się, że problemy, które spędzają sen z powiek ogromnej ilości ludzi to:

 • słomiany zapał
 • brak determinacji
 • lenistwo
 • strach przed porażką i opinią innych
 • złe nawyki
 • brak wyraźnego celu w życiu
 • brak wsparcia w najbliższym otoczeniu
 • brak pewności siebie
 • obawa, że najlepsze lata na działanie już minęły
 • szybko gasnąca motywacja

Być może przerabiałeś różne książki i kursy. Może byłeś na szkoleniach lub seminariach gdzie mówiono Ci, że masz ogromny potencjał, ze jesteś arcywyjątkowy i w ogóle oh ah.

Wracałeś ogromnie zmotywowany i mówiłeś sobie, że teraz świat należy do Ciebie, ale po kilku dniach emocje opadły i niestety niewiele się zmieniło, a jeśli nawet, to nie tyle ile chciałeś.

Zatem żarty na bok – czas zrobić z tym porządek.

W tym miejscu mam dobrą wiadomość

Widzę jak wiele osób ma problemy ze słomianym zapałem, znalezieniem swojego powołania i misji życiowej, motywacją, determinacją, obawą przed opinią innych, lenistwem, brakiem wiary w siebie i swoje możliwości.

Dlatego postanowiłem udostępnić Ci wiedzę, która pozwoli Ci raz na zawsze rozwiązać powyższe problemy.

Długo zastanawiałem się nad tym jak powinien wyglądać idealny kurs, który:

 • pokaże Ci co robić „krok po kroku” od strony praktycznej
 • nie będzie kolejnym nudnym kursem, który pochłania mnóstwo Twojego czasu nie przynosząc żadnych efektów
 • będzie stworzony w taki sposób, żeby łatwo mogły się w nim odnaleźć zarówno osoby całkowicie początkujące, jak i te, które już „z niejednego pieca chleb jadły”
 • ułożony w taki sposób, żeby uczestnik mógł jak najszybciej odczuć namacalne rezultaty

I co najważniejsze

 • będzie zaprojektowany tak, żeby uczestnik miał nieustannie podtrzymywaną motywację do przerabiania w praktyce tego, czego się nauczył.

Długie przemyślenia i burzliwe dyskusje z partnerami zaowocowały projektem, który powoduje, że rozpiera mnie duma.

Kurs „Twoja Prawdziwa Moc”, sprawi, że Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo. Mamy na to dowody w postaci efektów naszych Klientów, którzy nabyli ten kurs w poprzednich edycjach.

Na przykład: Paweł z Kwidzyna był nieśmiałym i zakompleksionym chłopakiem. Jak sam napisał ten kurs był dla niego ostatnią deską ratunku. Po przerobieniu kursu zaczął biegać (nawet przebiegł maraton!) i wychodzić do ludzi. Obecnie pracuje w agencji reklamowej, jest mężem Ani i tatą uroczej Sandry.

Albo Adrian, który pracował na dwa etaty jako ratownik na basenie. Nie było mu lekko, ale używając systemu TPM rozpoczął swój własny projekt. Dzisiaj jest trenerem personalnym, prowadzi nauki pływania dla dorosłych, a jego finanse uległy znaczniej poprawie.

Jest jeszcze Dominika, której rodzice mocno narzucali swoje zdanie. Już w trakcie kursu przeprowadziła z nimi twardą rozmowę. Nauczyła się mówić otwarcie o tym, co czuje. Przeszła także przez nasz kurs efektywnej nauki. Dzisiaj studiuje weterynarię we Wrocławiu, jest starostą grupy. Co ciekawe jej relacje z rodzicami uległy znaczniej poprawie.

Nie mógłbym nie wspomnieć o Pani Gosi, która kupiła ten kurs w wieku 45 lat. Całe jej życie kręciło się wokół pracy, domu, sprzątania, dzieci i męża. Jak sama napisała zapomniała kompletnie, żeby zadbać choć trochę o siebie. Po kursie postanowiła wypełnić swoje życie przygodami i pojechała w podróż Autostopem do Hiszpanii. I teraz najciekawsze: w ogóle nie znała języków obcych! Uczyła się w drodze i dała sobie radę.

Tu pocztówka od jednego z czytelników, który również wyruszył w podróż:

Kartka - Marsylia 2

Widzisz ja nie uczę bzdur. Lubię to nazywać „inwazją mocy”, która jest tak potężna, że praktycznie zmusza ludzi do spełnienia wszystkiego, co sobie wymyślą.

Jak skonstruowana jest
„Twoja Prawdziwa Moc”?

Cały kurs podzielony jest na osobne moduły, dzięki temu lepiej, szybciej i głębiej poznasz wszystkie strategie i metody.

Dostaniesz nie tylko teorię, ale także mnóstwo przykładów z życia. Najlepiej jak będziesz przerabiał tylko jeden moduł tygodniowo, żebyś na spokojnie mógł nabytą wiedzę przećwiczyć w praktyce.

Z doświadczenia wiem, że taki sposób nauki będzie dla Ciebie najbardziej efektywny.

Dlaczego ten kurs jest tak wyjątkowy?

Twoja Prawdziwa Moc jest jedynym kursem internetowym, w którym uczestnicy są zobowiązani do wypełniania stawianych im zadań. Do każdego wideo dołączone są arkusze ćwiczeń.

Nie znajdziesz na rynku innego szkolenia on-line, które byłoby skonstruowane w ten sposób. To, na czym mnie i moim partnerom zależało najbardziej, gdy tworzyliśmy Twoją Prawdziwą Moc, to jej skuteczność. Naszym celem jest, by był to najbardziej efektywny dostępny w sieci kurs, który realnie wpłynie na Twoje życie i pomoże odkryć Ci wszystko, co w Tobie najlepsze.

Krótko mówiąc: po tym kursie już nic nie będzie takie jak teraz.

Poznaj teraz poszczególne moduły:

Moduł 1 – KATHARSIS

W tym module zrobisz porządek ze swoim życiem. Zanim wyruszysz w drogę po tłuste wyniki musisz trochę posprzątać. Dlatego:

 • Ocenisz swoją sytuację życiową. Być może nieświadomie wiele wspaniałych rzeczy “zamiotłeś pod dywan” zamiast wykorzystać siłę rozpędu, do realizacji kolejnych ambitnych planów. 
 • Poznasz swoje wartości i dowiesz się dlaczego ich odkrycie jest ważnym elementem w tej całej układance. Wartości są naszym kompasem i jeśli ich nie poukładasz, to będziesz się miotał w sytuacjach, które nie są czarno – białe.
 • Poznasz największe lęki, które Cię ograniczają. To zaskakujące, ale być może tłumisz swój potencjał i nie pokazujesz na co Cię stać, bo obawiasz się np. reakcji innych. Albo sabotujesz swoje działania, bo boisz się, że jak zarobisz dużo pieniędzy to woda sodowa uderzy Ci do głowy. 
 • Dowiesz się w jaki sposób sam podkładasz sobie nogę i jak sobie z tym poradzić. To, że powinieneś sobie z tym poradzić nie podlega dyskusji.
 • Odkryjesz dlaczego musisz odkryć poczucie własnej skuteczności (i dowiesz się jak to zrobić). Jedno proste ćwiczenie, które sprawi, że spojrzysz na swoje życie zupełnie inaczej. 

Moduł 2 – ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Następnie zajmiemy się sprawą odpowiedzialności. To Ty jesteś odpowiedzialny za to jak wygląda Twoje życie. To jaką masz pracę, jakie zarobki, jakie relacje z innymi ludźmi jest efektem podjętych jakiś czas temu decyzji.

 • Dowiesz się jak przestać użalać się nad samym sobą i zacząć wreszcie żyć własnym życiem. Narzekanie nie rozwiązało nigdy żadnego problemu. Problemy rozwiązuje się DZIAŁANIEM. 
 • Odkryjesz jak dbać o swoje zdrowie i dlaczego jest takie ważne. To jest kwestia, której nie możesz odłożyć na “kiedyś”.
 • Dowiesz się jak odzyskać kontrolę nad swoim własnym życiem, zacząć realizować swoje marzenia i cele, a nie spełniać oczekiwania innych osób.

Moduł 3 – POSTAWA

Poznasz sposób na natychmiastowe budowanie wiary w siebie. Już po pierwszych ćwiczeniach poczujesz różnicę. Poczujesz się lepiej, a lęki i zmartwienia przestaną Cię męczyć.

 • Dowiesz się jak radzić sobie z lękiem, zmartwieniami, wstydem i negatywnym dialogiem wewnętrznym, aby skutecznie pokonywać przeszkody.
 • Odkryjesz po co Ci pasja, dlaczego jest tak ważna w Twoim życiu i poznasz sposoby na jej odnalezienie.
 • Nauczysz się jak stać się osobą asertywną, która przestaje być kimś w rodzaju lokaja przychodzącego na każde skinienie.

Moduł 4 – WIARA W SIEBIE

Dopiero w tym momencie zabierzemy się za wiarę w siebie. Dzięki poznanym metodom uwierzysz, że skoro ja, oraz setki moich klientów i czytelników mogło zmienić swoje życie, to ty też możesz. Tu zaczyna się prawdziwe, nieskrępowane odkrywanie swojego potencjału.

 • Nauczysz się jak uwierzyć we własne możliwości.
 • Odkryjesz w sobie moc do prawdziwego działania, która pozwoli Ci niszczyć wszystkie przeszkody i skutecznie realizować swoje życie.
 • Dowiesz się jaka moc kryje się za swoimi własnymi sukcesami. Zdradzimy Ci jak napędzać się do aktywnego życia i jak wykorzystać moc tego, co już osiągnąłeś.

Moduł 5 – TWOJE MOCNE STRONY

Ten moduł będzie prawdziwą petardą! Czy wiesz, że ludzie którzy w pracy korzystają ze swoich mocnych stron są sześciokrotnie bardziej efektywni? Ludzie często pytają mnie skąd mam tyle energii, a ja po prostu robię to, w czym czuję się jak ryba w wodzie. Nie zawsze tak miałem. Musiałem to odnaleźć i teraz dzielę się tą wiedzą z Tobą, żebyś nie musiał przedzierać się przez TONY materiałów. Masz ode mnie gotowca. Chcesz go dostać?

 • Jak odkryć swoje mocne strony? – Jak znaleźć to coś, co tkwi w każdym z nas i czeka na wykorzystanie?
 • Znajdź swój „sweet spot” czyli punkt, w którym łączą się twoje mocne strony, wartości i pasja.
 • Wychyl się! – Odkryjesz dlaczego warto prowokować życie i jak korzystać z możliwości jakie daje.

Moduł 6 – CELE – MATERIALIZACJA

Czy już czujesz to rosnące napięcie, kiedy wyznaczasz sobie cel i wiesz, że zdobycie tego jest tylko kwestią czasu? Od teraz nawet najbardziej fantazyjne cele zmienisz w rzeczywistość. Chcesz odbyć podróż do Azji, żeby sprawdzić ich kuchnię?

Chcesz sobie kupić sportowy motor, albo samochód, którego będą zazdrościli Ci sąsiedzi? A może masz inne wartości i ważne jest dla Ciebie osiągnięcie takiego poziomu oszczędności, żeby praca była tylko możliwością i koniecznością? Zdradzę Ci, że sam planuję przejść na emeryturę przed 40-stką. Mam jeszcze 11 lat, więc jak niczego nie schrzanię po drodze, to powinno się udać.

 • Naszkicujesz swoją idealną przyszłość. Zaplanujesz jak ma wyglądać twoje życie i dowiesz się co zrobić, żeby to zrealizować.
 • Poznasz techniki, które pozwolą Ci wyznaczyć swoje cele. To sprawi, że będziesz się budził pełen entuzjazmu, bo wiesz dokąd zmierzasz.
 • Odkryjesz jak sobie radzić ze: zniechęceniem, słomianym zapałem, strachem i innymi problemami, które blokują Twoją Prawdziwą Moc. Będziesz nie do zatrzymania! Jesteś w stanie zaplanować i zrealizować cokolwiek chcesz. To może być awans, zrzucenie wagi, zaprzestanie palenia lub rozkręcenie własnego biznesu. 

Moduł 7 – ŻYCIOWE SZANSE

Świat oferuje niesamowite możliwości. Prawdę mówiąc nie ma tygodnia, żeby ktoś mi nie przedstawił ciekawej opcji do zainwestowania. Czasami są to świetnie rokujące biznesy, innym razem prawa do akcji firm, które zamierzają wejść na giełdę, jeszcze innym razem widzę lukę na rynku, którą można zagospodarować.

Wczoraj dowiedziałem się, że mogę zrobić licencję organizatora wycieczek, co pozwalałoby mi podróżować z rodziną po hotelach wysokiej klasy za 1/3 rynkowej ceny. Prawdę mówiąc możliwości jest po uszy! Dlatego…

 • Zaczniesz patrzeć na świat jak na wielką plansze pełną szans i możliwości. 
 • Dowiesz się, jak wprowadzić zmiany do Twojego otoczenia, aby stymulowało Twój rozwój. Dzięki temu będziesz się dowiadywał o takich szansach, o jakich 99% ludzi nie ma bladego pojęcia.
 • Łap byka za rogi! – Pokażę Ci jak podejmować decyzje i wykorzystywać niepowtarzalne okazje na lepsze życie!

Moduł 8 – ODWAŻ SIĘ!

Szanse szansami, ale jedne odchodzą i pojawiają się następne, ale czasami są tak wyjątkowe, że podjeżdżają tylko raz. Albo wchodzisz na pokład, albo do widzenia!

Trzeba podjąć brutalną decyzję i postawić wszystko na jedną kartę. Czasami się zastanawiam co bym dzisiaj robił, gdybym nie skorzystał z szansy jaką było i jest dla mnie prowadzenie bloga? Właśnie dlatego dowiesz się, że:

 • Fortuna sprzyja odważnym! – Dlaczego opłaca się być odważnym człowiekiem?
 • Poznasz techniki, które pozwolą Ci działać pomimo strachu i realizować swoje marzenia.
 • Odkryjesz, że tak naprawdę strefa komfortu nie ma nic wspólnego z wygodą. Dowiesz się jak ją opuścić i czerpać 100% z własnego życia.

Moduł 9 – RELACJE

Słyszałeś powiedzenie „z kim przystajesz, takim się stajesz”? No pewnie! Okazuje się, że ma ono potwierdzenie w badaniach. Jesteś średnią 5 osób, z którymi spędzasz najwięcej czasu. Przesiąkasz ich nawykami, podobnie się zachowujesz, masz podobne ambicje, zarobki, a nawet wagę! Na całe szczęście ludzi do swojego otoczenia możesz dobierać świadomie. Dlatego też:

 • Dowiesz się jak budować doskonałe relacje z innymi ludźmi. Inaczej tworzysz relację z życiowym partnerem, inaczej z pracownikami, inaczej z szefem, inaczej z kontrahentem, a jeszcze inaczej z dziećmi, czy własnymi rodzicami. 
 • Nauczysz się jak poznawać ludzi, którzy będą Cię uskrzydlać w tym, co robisz i dawać siłę na jeszcze więcej!
 • Poznasz sposoby na osiąganie wybitnych wyników pod presją.

Moduł 10 – NIEUSTANNA NAUKA

Na finał porozmawiamy o nauce. Ten proces nie kończy się na szkole. Prawdę mówiąc najciekawszych rzeczy nauczysz się poza nią i co ciekawe, to jest wiedza, którą chcesz poznać. Będziesz gotowy zarywać noce, żeby przerobić kolejny moduł kursu czy przeczytać kolejny rozdział książki. Porozmawiamy o takich rzeczach jak:

 • Dlaczego wielcy ludzie ponoszą porażki?
 • Poznasz metody, które pozwolą Ci przekuć porażki w zwycięstwo.
 • Odkryjesz moc wyciągania wniosków.

Oprócz plików wideo otrzymasz materiały w wersji .mp3 oraz zadania w arkuszach .doc i .pdf

full

 

Dlaczego ten kurs jest w formie online,
a nie w postaci szkolenia na sali?

Odpowiedz szczerze co wolisz?

 1. Jechać gdzieś, spędzić ciurkiem cały dzień na szkoleniu, gdzie przyswoisz sobie najwyżej 5% omawianej wiedzy? (Niestety na to wskazują badania.) Czy może lepiej mieć stały dostęp do obrazowych filmów, które możesz oglądać kiedy chcesz, ile razy chcesz i zawsze pojawi się nowe AHA?
 1. Samodzielnie próbować zastosować w swojej działalności wiedzę ze szkolenia? Czy może lepiej ułatwiać sobie pracę za pomocą nagrań, które za rękę prowadzą Cię przez cały proces zmiany osobistej- za KAŻDYM RAZEM, gdy tego potrzebujesz?
 1. Bawić się dobrze przez kilka godzin na szkoleniu, słuchając ciekawostek i opowieści, które prowadzącemu dają wyższe noty w ankietach, ale Tobie nic konkretnego? Czy może wolisz dostać do ręki wypróbowany system kreowania silnej osobowości, który będzie Ci służył przez całe życie?
 1. W pośpiechu notować szybko płynące myśli, próbując nadążać za prowadzącym? Czy może wolisz samodzielnie i na spokojnie “przetrawić” ten system, od razu znajdując najlepsze dla siebie metody zwiększania swojej efektywności w osiąganiu zaplanowanych marzeń?
 1. Masz jakieś swoje powody, dla których nie lubisz szkoleń i wolisz bez pośpiechu delektować się tą bogatą wiedzą w zaciszu domu lub biura?

Widzisz, gdybym chciał całą tą wiedzę przekazać na sali, to trwałoby to co najmniej 10 dni. Moi Klienci mają swoje biznesy. Mają rodziny i dzieciaki, którym i tak już poświęcają za mało czasu i uwagi. Druga grupa do osoby, które wchodzą w dorosłe życie i dla nich 5 tysięcy złotych za szkolenie (tyle musiałoby kosztować szkolenie na sali), to wydatek przekraczający ich możliwości. Nie wspominając już o tym, że ogromna część moich czytelników mieszka poza Polską.

Dlaczego powinieneś przejść
przez ten kurs?

Po pierwsze: Ponieważ ten kurs OTWIERA OCZY! Nie ma słodzenia, tylko konkretne strategie, które musisz zaaplikować do własnego życia.

Po drugie: Ponieważ CZAS NAJWYŻSZY skończyć z użalaniem się nad sobą i zacząć żyć tak, jak naprawdę chcesz!

Teraz zdradzę Ci coś bardzo osobistego.

Jak być może wiesz w lutym zeszłego roku urodziła się moja córeczka Anastazja.

Nie chcę być jednym z tych ojców, którzy harują jak woły od rana do nocy i później mówią dziecku: „przecież ja to wszystko robię dla Ciebie”.

Moi przyjaciele mówili mi, że dzieci rosną zaskakująco szybko i żadne zabawki, żadne domki dla lalek, żadne gadżety, ani kolonie nie zastąpią dziecku czasu jaki z nim spędzasz.

Nie wiem jak Ty, ale…

ja chcę widzieć jak moje
dziecko dorasta.

Chciałem słyszeć jak mówi pierwsze słowa i widzieć jak robi pierwsze kroki. Dlatego na cztery miesiące przed jej narodzinami zdecydowałem się zrobić radykalne i może nieco ryzykowne zmiany w swojej firmie. Miałem możliwość być przy tych momentach i nie sposób opisać jak takie wydarzenia łapią za serducho.

Z dzisiejszej perspektywy wiem, że było warto.

Pracuję znacznie mniej, mam więcej czasu dla rodziny i odczuwam takie zwykłe poczucie szczęścia.

Mam klientów, którzy mówią, że jestem Geniuszem marketingu (choć sam o sobie bym tak nigdy nie powiedział), bo jak ktoś zaczyna się interesować rozwojem osobistym, to nie sposób na mnie nie trafić.

To jest Fakt.

Bardzo dużo czasu, energii i pieniędzy włożyłem w to, żeby być widocznym. Dzisiaj powoli zaczynam odcinać od tego kupony. Nadal pracuję dużo, ale dlatego, że mam do osiągnięcia duży cel.

Dlatego stwierdziłem, że skoro te metody tak bardzo pomogły mnie, to trzymanie ich „pod kluczem”…

jest wręcz przestępstwem…

Postanowiłem, że jeszcze w tym roku zorganizuję promocję na materiały, które wyprzedzają pod kątem zaawansowania wszystko co do tej pory znałeś i stosowałeś.

„Ok Bartek, przekonałeś mnie,
ale jaka jest cena?”

Najpierw pokażę Ci kilka liczb.

Miałem zamiar uczyć tych materiałów za 4997 zł na osobnym szkoleniu. Pomyśl tylko: jeśli ktoś dzięki temu tak poukłada swoje życie i karierę zawodową, że zacznie zarabiać co najmniej 10000 zł miesięcznie, to rocznie zarobi około 120000 zł. Zatem zgodzisz się ze mną, że wzięcie 4997 zł za wiedzę, która do tego doprowadzi jest dobrym układem.

Brzmi kusząco?

Jednak kiedy zacząłem jeszcze raz przeglądać plan całego kursu oraz dołączonych do niego bonusów, to uświadomiłem sobie, że najbardziej potrzebują go osoby, które dopiero są na początku swoich zmian w biznesie i rozwoju osobistym.

I potrzebują szybkich efektów.

Co byś zrobił, gdybyś rzeczywiście stał się taką osobą jaką chcesz? Gdybyś mógł rozwijać swoje pasje, miał czas dla rodziny i znajomych i jednocześnie prowadził biznes marzeń? Taki, który pozwala jeździć na wakacje kiedy chcesz mając spokojną głowę?

Ile w rzeczywistości byłoby to dla Ciebie warte? Pewnie kilka tysięcy złotych. Bez wątpienia.

Większość moich kursów jest droga. Za konsultacje osobiste też każę słono sobie płacić, bo czas to moje największe aktywo.

Jednak tym razem wpadłem
na szalony pomysł.

Zauważyłem, że moimi najlepszymi klientami są Ci, którzy osiągnęli najlepsze wyniki. I jedynym sposobem, aby powiększyć sobie bazę NAJLEPSZYCH klientów, jest nauczenie nowych klientów jak osiągnąć sukces osobisty.

Dzięki temu więcej osób będzie kupować ode mnie droższe programy. Zgadza się?

Skoro inwestycja w kurs szybko Ci się zwróci, to prawdopodobnie będziesz chciał kolejne moje kursy. Osobiście  traktuję to jako wieloletnią inwestycję w Klienta. Dzięki temu 70% sprzedaży generują u mnie Klienci powracający i nie muszę cały czas uganiać się za nowymi.

Dlatego postanowiłem wziąć za mój program 997 zł. Jednak taka cena jest ceną zaporową dla osób, które próbują, uczą się, ale nie mają spektakularnych wyników. Ostatecznie postanowiłem obniżyć cenę do 397 zł. Tak naprawdę to jest ułamek ceny, jaką ja zapłaciłem za swoją edukację.

Jest jeszcze jedna cecha jaka jest pożądana u moich klientów — szybkość podejmowania decyzji.

I tym sposobem możesz nabyć mój program za 397 zł, ale trzeba złożyć zamówienie zanim zegar skończy odliczanie . Termin jest nieodwołalny, więc nawet mnie nie pytaj czy będziesz mógł później dokonać zamówienia.

Muszę mieć pewność, że potrafisz podejmować konkretne decyzje. Oczywiście to wszystko jest moim małym eksperymentem

…a dla Ciebie okazją.

Kiedy otrzymałem taką propozycję 5 lat temu, nawet się nie zawahałem.

Odpowiedziałem „jestem na tak”. Dzięki tej pozornie nieistotnej decyzji, piszę do Ciebie z pięknego biura znajdującego się na piętrze domu, w którym mieszkam.

Jeśli będziesz działał z tymi metodami i będziesz ambitny — nie ma mocnych…Zwrot z tej inwestycji musi nastąpić i to bardzo szybko.

W rzeczywistości ten program prawdopodobnie będzie najlepszą inwestycją finansową jakiej dokonałeś w życiu. Cena jest tak niska, że nie ma usprawiedliwienia, aby z tego nie skorzystać.

Jest coś jeszcze

Jeżeli czytasz moje artykuły i oglądasz video, to wiesz, że blog zaczyna skręcać w stronę przedsiębiorczości. Coraz częściej będę poruszał tematy biznesu, marketingu, copywritingu i sprzedaży. Poza tym razem z żoną otwieramy drugiego bloga, który ma ogromny potencjał. Tam włożymy całą moją wiedzę na temat marketingu.

Poza tym, że jest drugi blog i dwa malutkie zautomatyzowane biznesy (niebawem trzeci), to wchodzę także na rynek inwestycji. Od jakiegoś czasu jestem inwestorem. Wkładam nadwyżki wypracowane przez firmę w dobrze rokujące biznesy, lub kupuję akcje pracownicze firm, które planują w ciągu najbliższych 12 miesięcy wejść na giełdę.

Dlatego prawdopodobnie taka promocja jak ta już się nie powtórzy. Może pamiętasz, że ostatni raz coś podobnego zrobiłem na swoje urodziny w 2014 roku. Nie mam ciśnienia, żeby często powtarzać takie akcje. Zresztą wtedy nie byłyby takimi wspaniałymi okazjami. Prawdę mówiąc planuję ściągnąć te produkty z rynku i całkowicie wejść w branżę biznesową.

Dlatego kuj żelazo póki gorące i…

ZAPISZ SIĘ NA TEN KURS TERAZ

Albo czytaj dalej, bo to nie wszystko.

Mam dla Ciebie bonusy, które
przyprawią Cię o zawrót głowy.

Jeżeli zdecydujesz się teraz na inwestycję w kurs „Twoja Prawdziwa Moc”, to dostaniesz ode mnie całkowicie za darmo obłędne bonusy!

BONUS 1

1. Totalna Metamorfoza (wartość 997 zł) – Bez wątpienia jeden z najtwardszych kursów na temat zmiany osobistej.  To trening, podczas którego usłyszysz wiele gorzkich słów. Wiele rzeczy Cię zaboli. Będziesz na mnie wściekły!

Stworzyłem ten kurs z myślą o osobach, które chłoną ogromne ilości wiedzy (czytają książki, blogi, chodzą na szkolenia i seminaria), a jednocześnie… są zakręcone jak słoik na zimę. Ten program spowoduje mocne “trzęsienie ziemi” w Twoim życiu. Poznasz mnie z innej, nieco mroczniejszej strony 😉

Ostatni moduł z tego kursu “Ekstremalna Produktywność” spokojnie mógłby być osobnym kursem ponieważ trwa ponad 3 godziny. Z tego modułu dowiesz się jak zarządzać swoim życiem, aby wszystko działało jak w szwajcarskim zegarku. Będziesz wiedział co i kiedy zrobić, żeby osiągnąć swoje cele. Piekielnie mocna rzecz, a to tylko jeden z dziewięciu modułów.

Kurs składa się z 9 modułów, a łączna długość nagrań wynosi 12 godzin i 21 minut. 

BONUS 2

2. Power Networking (wartość 697 zł)  – Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, jak potężny wpływ ma na nas to, kim się otaczamy. Pokażę Ci jak nawiązywać wspaniałe relacje z ludźmi, którzy w Ciebie wierzą, którzy Cię motywują i inspirują. Ludźmi, którzy wyciągną do Ciebie pomocną dłoń, gdy nagle pojawi się na Twojej drodze jakaś bariera.

Z kursu dowiesz się m.in.:

 • Dlaczego musisz poznawać ludzi i jak działać tak żeby samemu być znanym?
 • Jak wejść w relacje i współpracować z przedsiębiorcami?
 • Jak zdobyć szacunek wpływowych osób?
 • Co zrobić, aby to z Tobą ludzie chcieli nawiązywać kontakt – wtedy to Ty decydujesz z kim się spotkasz i wręcz przebierasz w ofertach współpracy.
 • Jak poznawać i kierować relacje z ludźmi, którzy znają innych ważnych ludzi tak żeby biznes się kręcił? Pełny opis tego kursu znajdziesz tutaj.

Kurs składa się z 11 modułów, a łączna długość nagrań wynosi 5 godzin i 52 minuty. 

BONUS 3

3. Potęga Dobrych Decyzji (wartość 497 zł) – Każdego dnia dokonujesz wyborów. Towarzyszą Ci one już od chwili przebudzenia. Zaraz po otwarciu oczu zastanawiasz się czy już wstać bo praca czeka, czy może jeszcze “kilka minut” poleniuchować. Decyzje jakie podjąłeś w przeszłości sprawiły, że jesteś tu gdzie jesteś i masz to co masz, i…czego nie masz.

Być może tak jak i ja w przeszłości dokonałeś kilku złych wyborów. Cóż, jesteśmy tylko ludźmi, więc każdy ma prawo do pomyłki. Sytuacja zaczyna się komplikować, gdy ten sam błąd popełnisz po raz kolejny i kolejny. Dotarłem do badań takich osób jak Daniel Kahneman, Paul Slovic, Amos Tversky, Suzy Welch i wielu innych.

Byłem w szoku kiedy okazało się, że nauka już od dawna wie jak przebiegają behawioralne procesy decyzyjne, ale ta wiedza po prostu nie jest rozpowszechniona. Początkowo zgromadziłem to wszystko na własny użytek, dzięki czemu moje życie stało się lepsze pod każdym względem, ale byłoby grzechem gdybym trzymał tę wiedzę pod kluczem.

Kurs składa się z 12 modułów, a łączna długość nagrań wynosi 4 godziny i 7 minut. 

BONUS 4

4. Bonus niespodzianka (wartość 700 zł) – jeszcze nie mogę zdradzić co to takiego, ale z pewnością ten prezent przypadnie Ci do gustu.

Jak widzisz wartość kursu, oraz wszystkich bonusów wynosi łącznie 3888 zł. Łączna długość wszystkich nagrań wynosi ponad 42 godziny!

Jeszcze raz: masz na wyciągnięcie ręki produkty za prawie cztery tysiące złotych, a cena dla Ciebie to 397 zł. Ta cena jest skandalicznie niska i coś czuję, że moja konkurencja znienawidzi mnie za taki ruch.

Prosta matematyka pokazuje, że za każdą godzinę zapłacisz jedynie 9,45 zł. Nawet gdybyś nie robił ćwiczeń, a tylko słuchał nagrań podczas biegania czy jazdy samochodem, to i tak zrobisz w życiu potężny progres. Masz moje słowo.

Daję Ci nie tylko wędkę. Dostajesz ode mnie rybę, zestaw przynęt, a nawet cały staw! Bierzesz to?

Gdybyś chciał zaledwie połowę tego materiału przerobić z coachem w cztery oczy, to musiałbyś wydać ok. 10000 zł. Ceny dobrych konsultantów zaczynają się od 500 zł za godzinę. Minusem jest to, że nie zapamiętasz wszystkiego o usłyszysz na sesji, bo ta wiedza ulatuje! Znasz jakiegoś coacha, który nagrywałby spotkania z klientami, żeby oni mogli tego na spokojnie ponownie posłuchać? Ja też nie znam.

TAK, GWARANTUJĘ TWOJĄ SATYSFAKCJĘ!

Wiem jedno, to nie jest powszechna wiedza, którą bezproblemowo znajdziesz w Internecie. Nawet, jeśli już byłeś na szkoleniach i czytałeś książki, to otrzymasz mnóstwo bezcennych wskazówek, które przeniosą Twoją motywację, pewność siebie i determinację na nowy, wyższy poziom.

Jeżeli więc zależy Ci na tym, by zmienić swoje życie osobiste i zawodowe – co stoi na przeszkodzie, by sprawdzić te szkolenie?

Wiem, jak to jest, gdy kupuje się przez Internet.

Oferta ofertą, ale zawsze zastanawiamy się, jak to naprawdę w środku wygląda? Jak on ma zamiar spełnić te wszystkie cudowne obietnice? I powiem Ci – jest tylko jeden sposób, by się o tym przekonać.

MUSISZ TO ZOBACZYĆ. Dlatego kup sobie teraz ten kurs. Obejrzyj wszystkie nagrania. Zacznij odpowiadać na kolejne pytania. Zobacz, co się wydarzy, gdy poprowadzę Cię za rękę przez cały proces tworzenia takiego życia, o jakim Ci się nie śniło.

Jestem tak pewny jakości, wartości i unikalności tej wiedzy, że GWARANTUJĘ TWOJĄ SATYSFAKCJĘ.

Biorę na siebie całe ryzyko Twojej decyzji. Daję Ci 30 dni GWARANCJI SATYSFAKCJI liczonej od momentu zakupu dostępu do kursu. Masz 30 dni na przekonanie się, jak unikalna i wartościowa dla Ciebie będzie ta wiedza, jak wiele zmieni się w Twoim życiu i biznesie.

Jeśli w ciągu 30 dni od momentu opłacenia dostępu do kursu z jakiegoś powodu uznasz, że nie jesteś zadowolony/a, napisz do nas na kontakt@bartekpopiel.pl, a otrzymasz zwrot wpłaconych pieniędzy.

To trochę jak jazda próbna samochodem. Weź ten kurs na próbę na 30 dni.

PASUJE Ci taki układ?

Wiem, że być może podchodzisz do tego z lekkim niedowierzaniem jednak pomyśl: pracuję na swoje nazwisko ponad 7 lat, prowadzę jeden z najpopularniejszych blogów, publikuję swoje wyniki i pokazuję swoją rodzinę.

Musiałbym być kompletnym idiotą stawiając na szali to wszystko i nie będąc pewnym jakości tego, co oferuję. Jeśli znasz mój blog, to wiesz, że zawsze daję bardzo praktyczne materiały.

Teraz uważaj: Skoro taka wiedza jest w darmowych materiałach, to pomyśl co kryje się w płatnej wersji 😉

“Bartku jak dokładnie wygląda ten kurs?”

Już tłumaczę. Zarówno kurs jak i wszystkie bonusy zamieszczone są na platformie ementor.pl. Kursy są w całości online. Nie wysyłamy żadnych paczek, płyt itp.

Materiały video, pliki mp3 oraz ćwiczenia masz dostępne na platformie. Dzięki temu możesz korzystać z kursu gdziekolwiek jesteś. Materiały możesz również pobrać na dysk swojego komputera lub tableta.

Zaraz po zaksięgowaniu płatności masz dostęp do całej wiedzy co oznacza, że możesz zacząć z tego korzystać już dzisiaj. Kiedyś musiałbyś czekać na listonosza aż przyniesie paczkę. Dzisiaj możesz mieć to nawet za 5 minut. Płatności realizowane są przez system “tPay.com”, który świetnie współgra z większościom polskich banków, dzięki czemu do wszystkiego masz dostęp po kilku minutach. Karty również działają błyskawicznie.

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs jest dla osób, które:

 1. Czują, że nadszedł czas na zmianę
 2. Są otwarte na nową wiedzę
 3. Zdają sobie sprawę z tego, że aby przyszły efekty, to jednak trzeba wziąć się w garść i zabrać do roboty
 4. Mają dość kręcenia się w kółko i przeskakiwania z kwiatka na kwiatek
 5. Chcą odkryć swoją życiową misję i mocne strony

Jeśli jesteś taką osobą, to zapraszam na pokład 🙂

Ten kurs nie jest dla osób które:

 1. Myślą tylko o tym jak zarobić, a się nie narobić
 2. Nie chcą wziąć odpowiedzialności za własne życie
 3. Mają postawę roszczeniową i uważają, że im z zasady wszystko się należy
 4. Uważają, że wszystko co złe ich spotyka to wina rządu, rodziców i Boga
 5. Chcą zdobytą na kursie wiedzę wykorzystać w nieetyczny sposób

Jeśli jesteś osobą, która nie ma mocnego kręgosłupa moralnego, oszukujesz i wykorzystujesz ludzi i nie widzisz w tym nic złego, to ten kurs z pewnością nie powinien trafić w Twoje ręce.

Zobacz co mówią o nas Klienci:

 

Przez ostatnie dwa dni nauczyłam się ekstremalnie dużo. Był to fantastycznie wykorzystany czas. Bartek jest osobą bardzo charyzmatyczną. Jest fantastycznym mówcą i ma niesamowitą energię. Bardzo dużo z siebie daje i to się udziela, ponieważ uczestnicy też chcą dawać z siebie jak najwięcej.

Byłam także na szkoleniu z produktywności i wiele zmieniło się w moim życiu. To co wskazał Bartek daje mi o wiele lepsze efekty niż to co ja chciałam zastosować.
Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, masz własną firmę lub chcesz ją mieć, i poszukujesz konkretnej wiedzy za rozsądne pieniądze to przyjdź na szkolenie Bartka.

Gabriela Dziewa-Ostapiuk

Właścicielka kancelarii podatkowej

Nazywam się Kinga Taukert i jestem fotografem. Tak jak wielu artystów miałam ten problem, że w swojej działalności chciałam się skupić wyłącznie na stronie artystycznej. Nie myślałem o tym, że zaniedbuję stronę biznesową mojej działalności.

Na szczęście mam przyjaciół, którzy mi doradzili, że powinnam coś z tym zrobić i polecili mi szkolenia Bartka, o którym nic nie wiedziałam. Sprawdziłam stronę internetową, poczytałam i stwierdziłam, że warto spróbować.

Już po 15 minutach szkolenia wiedziałam, że dobrze trafiłam. Te dwa dni to był dobrze zainwestowany czas. Bartek otworzył mi oczy na rzeczy, o których do tej pory w ogóle nie myślałam. Myślę, że dzięki jego radom mój biznes lepiej się rozwinie

Kinga Taukert

Fotograf, StudioNavigo.pl

 

Na szkolenie Bartka przyleciałem specjalnie z Niemiec 🙂 Uważam, że jest to jeden z najlepszych trenerów jacy

uczą w języku polskim. Bartek zachwycił mnie swoimi szkoleniami i swoją wiedzą, dlatego koniecznie musiałem zobaczyć go na żywo.

Oskar Felkel

Swissgolden Company