Akademia Przyszłości

zrobmy-razem-cos-dobrego-bez-napisu

Zróbmy razem coś dobrego!

Klikając łapkę w górę pod moim materiałem wideo na YT poświęconym skutecznej i efektywnej nauce, pomagasz dzieciakom z Akademii Przyszłości. Jak?

To proste. Zobowiązuję się do przekazania na akcję 10zł za każde 100 łapek pod wideo z playlisty LiczySieNauka.TV dodane w przeciągu tygodnia od chwili jego publikacji. Po tym czasie, na tej stronie poniżej, pojawi się rozliczenie za każdy materiał: screen obrazujący ilość łapek w momencie wykonania płatności oraz potwierdzenie przelewu. Zależy mi na tym, by cała akcja była przejrzysta i transparentna. 

Dlaczego w ogóle decyduję się na taką formę pomocy?

Oczywiście wspierałem różnego rodzaju akcje charytatywne już wcześniej, jednak z reguły robiłem to po cichu i zupełnie nie wiązałem tego ze swoją działalnością czy to na blogu, czy na YouTubie. Jednak uruchamiając projekt poświęcony skutecznej i efektywnej nauce uznałem, że to idealny czas na połączenie obu tych rzeczy tak, by każdy mógł coś zyskać. Idealny przykład sytuacji win-win-win.

Ty masz okazję zrobić coś dobrego bez niemalże jakiegokolwiek wysiłku: nie musisz wychodzić z domu, nie musisz sięgać do portfela. Jedyne, czego od Ciebie oczekuję, to zostawienie pod filmem łapki w górę. Filmem, który – gorąco w to wierzę – i tak na nią zasługuje. Robię co mogę, by dostarczać Ci tylko wartościowej treści, konkretnej wiedzy, którą w mgnieniu oka możesz przekuć w działanie, by momentalnie zauważyć różnice w osiąganych przez Ciebie wynikach w nauce.

Na tym z kolei wygrywam ja. Dzięki łapkom w górę, moje materiały zyskują na wartości w oczach algorytmu YT, dzięki czemu są chętniej pokazywane w proponowanych, co pozytywnie odbija się na popularności mojego kanału. Nie ukrywam, że to coś, na czym mi zależy, jednak ma to jeszcze jeden pozytywny skutek: przecież im więcej osób obejrzy materiał, tym więcej łapek w górę się pod nim znajdzie, co równa się temu, że jeszcze więcej pieniędzy przekażę na Akademię Przyszłości.

I tu dochodzimy do sedna: bo na całej akcji zyskują przede wszystkim podopieczni Stowarzyszenia Wiosna. Dzieci, które od początku nie mają w życiu lekko. Młodzi i zdolni, którzy totalnie w siebie nie wierzą, którzy nie mają świadomości tego, że sami mogą wpływać na swój los.

Jak czytamy na stronie internetowej Stowarzyszenia Wiosna:

“Akademia sprawia, że dzieci, które dotychczas czuły się nieważne, mogą poczuć się wyjątkowe. Stają się czyimś oczkiem w głowie. To uczucie przeprowadza je do lepszego życia. Dzięki całorocznej pracy z tutorem- wolontariuszem, Akademia zapewnia mądrą pomoc swoim podopiecznym

W Akademii dziecko jest najważniejsze. Wierzymy w jego potencjał. Wiemy, że zasługuje na czas i uwagę. Traktujemy je poważnie, jest naszym partnerem. (…)

Akademia daje dziecku rybę (m.in. wyprawkę na początek roku), wędkę (uczy konkretnych umiejętności np. odpowiadania przy tablicy, rozmowy z kolegami), ale – co najważniejsze – kształtuje w nim mentalność wędkarza (uczy je, jak radzić sobie w szkole i w życiu).

Jeśli ktoś nie ma mentalności wędkarza i dostanie wędkę, to ją sprzeda i kupi ryby. A nam zależy na tym, by dzieci miały w sobie mentalność wędkarza, który nawet jeśli nie ma wędki, to zrobi ją sam i zacznie łowić ryby. Naszym celem jest to, aby dzieci radziły sobie w życiu. Najpierw w szkole, ale potem w życiu.”

Dlatego gorąco Cię zachęcam do śledzenia moich materiałów, subskrybowania mojego kanału, do oglądania filmów, łapkowania, udostępniania, podsyłania materiałów znajomym razem z prośbą, by również zostawili pod nim łapkę od siebie. Każdy na tym zyska.

Rozliczenia za poszczególne materiały

ap-podziekowanie

Nie: “dziękujemy Ci”, a “dziękujemy Wam”. TO WASZA ZASŁUGA!!!

SZOKUJĄCA METODA, KTÓRA URATUJE TWOJĄ MATURĘ! - PRZELANE: 67 zł

Jak zapamiętywać trudne słowa? - PRZELANE: 46 zł
MÓZG WYSIADA, ALE MUSISZ SIĘ UCZYĆ? ZRÓB TO! - PRZELANE: 76 zł
Efekt pierwszeństwa i efekt świeżości. Jak mogą pomóc w nauce? - PRZELANE: 38 zł
Robisz to i nie wiesz, że ZABIJASZ SWÓJ MÓZG! - PRZELANE: 140 zł
Oto główna przyczyna zmęczenia podczas nauki [i jak ją pokonać]- PRZELANE: 54 zł
Zrób tą jedną rzecz, a STRES BĘDZIE PO TWOJEJ STRONIE!- PRZELANE: 62 zł
🔥 Zamiast kawy... STAŃ NA GŁOWIE!- PRZELANE: 43 zł
Taniec pomoże Ci zrozumieć... MATEMATYKĘ!- PRZELANE: 37 zł
🔥 To się stanie z Twoim mózgiem jak... PÓJDZIESZ DO LASU🌳🌳🌳- PRZELANE: 80 zł
Te zapachy podkręcą TWÓJ MÓZG! Wystarczy, że... - PRZELANE: 45 zł
PRZERAŻAJĄCA METODA, którą KAŻDY POWINIEN ZNAĆ! (technika pomodoro) oraz Jak się SKUPIĆ NA NAUCE? (prosta metoda pomarańczy) - PRZELANE: 110 zł
Jak pokonać niechęć do nauki? - PRZELANE: 110 zł
Czego słuchać podczas nauki? - PRZELANE: 45 zł
Tani i legalny DOPALACZ DLA MÓZGU - PRZELANE: 67 zł
Jak utrzymać koncentrację na nauce? - PRZELANE: 77 zł
Jak się uczyć efektywnie? Poznaj sekret Feynman'a! - PRZELANE: 87 zł
Jaki kolor sprawi, że ZAPAMIĘTASZ O 14% WIĘCEJ? - PRZELANE: 61 zł
Jak przygotować miejsce do nauki? - PRZELANE: 50 zł