Regulamin opinii

Drogi Subskrybencie, Użytkowniku, Kliencie, Odbiorco naszych treści!

Mając na celu poprawne i zgodne z prawem funkcjonowanie marki: “Liczy Się Wynik”, przedstawiamy Ci transparentne zasady oraz proces, w jaki pozyskiwane są  opinie dotyczące naszych Usług i Produktów. 

 1. Niniejszy Regulamin dotyczy opinii o Produktach i Usługach pod marką Liczy Się Wynik, oferowanych przez CorazLepszaFirma.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jana Pawła II 80/39, 00-175 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000827656 prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 525-281-50-75, REGON 385523975.  
 2. Opinie zbierane są  nieodpłatnie, w następujący sposób:
  1. od Kursantów „Liczy Się Kampania” – zwracamy się do nich mailowo lub wysyłamy wiadomość na grupie w serwisie Meta (Facebook) z prośbą o nagranie lub napisanie opinii albo umawiamy się z nimi na wspólne nagranie takiej opinii,
  2. od pozostałych Klientów, którzy dokonali zakupów w sklepie: https://liczysiewynik.salescrm.pl/shop  – w ramach sekwencji po zakupie wysyłamy maila z prośbą o wystawienie opinii o zakupionym produkcie,
  3. udostępniamy na naszych  profilach zanonimizowane opinie zamieszczone przez Klientów na ich własnych profilach w mediach społecznościowych lub w wiadomości prywatnej. 
 3. Ponadto niektórzy Klienci lub uczestnicy webinarów, umieszczają swoje opinie w mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/liczysiewynik, https://www.instagram.com/bartekpopiel/ pisząc je w komentarzach. 
 4. Opinie od Kursantów i Klientów zamieszczamy na stronie bartekpopielopinie.pl oraz na stronach z ofertami określonych produktów.
 5. Opinie umieszczamy także w mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/liczysiewynik, https://www.instagram.com/bartekpopiel, https://www.youtube.com/bartekpopiel, https://www.tiktok.com/@bartek.popiel, https://www.linkedin.com/in/bartek-popiel-liczysiewynik w formie video, postów lub relacji wyróżnionych. 
 6. Opinie są zbierane od realnych i potwierdzonych Klientów i są przez nas weryfikowane.
 7. Nie wszystkie opinie, które są nam  przekazane, są przez nas publikowane.
 8. Nie publikujemy opinii, które budzą masze  zastrzeżenia co do ich autentyczności lub zawierają treści obraźliwe, naruszające dobre obyczaje. 
 9. Jeżeli masz zastrzeżenia co do autentyczności którejkolwiek z zamieszczonych przez nas  opinii – zgłoś to na adres: kontakt@liczysiewynik.pl, a zweryfikujemy to. 

 

Zasady te są aktualne od dnia 1 kwietnia 2024 r. 

Brak poprzednich wersji.