Regulamin opinii

Drogi Subskrybencie, Użytkowniku, Kliencie, Odbiorco moich treści!

Mając na celu poprawne i zgodne z prawem funkcjonowanie mojej marki: “Bartek Popiel – Liczy Się Wynik”, przedstawiam Ci transparentne zasady oraz proces, w jaki pozyskuję opinie dotyczące moich Usług i Produktów. 

 1. Niniejszy Regulamin dotyczy opinii o Produktach i Usługach Bartka Popiela, czyli Popiel Consulting Bartłomiej Popiel, 32-500 Chrzanów, ul. Szafera 10A/12, NIP: 222-078-52-34.
 2. Opinie zbieram nieodpłatnie.
 3. Opinie zbieram w następujący sposób:
  • od Kursantów “Liczy Się Kampania” – zwracam się do nich mailowo lub wysyłam wiadomość na grupie w serwisie Meta (Facebook) z prośbą o nagranie lub napisanie opinii albo umawiam się z nimi na wspólne nagranie takiej opinii,
  • od pozostałych Klientów, którzy dokonali zakupów w moim sklepie: https://liczysiewynik.salescrm.pl/shop  – w ramach sekwencji po zakupie wysyłam maila z prośbą o wystawienie opinii o zakupionym produkcie,
  • udostępniam na swoich profilach zanonimizowane opinie zamieszczone przez Klientów na ich własnych profilach w mediach społecznościowych lub w wiadomości prywatnej napisanej bezpośrednio do mnie
 4. Ponadto niektórzy Klienci lub uczestnicy webinarów, umieszczają swoje opinie w moich mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/liczysiewynik, https://www.instagram.com/bartekpopiel/ pisząc je w komentarzach. 
 5. Opinie od Kursantów i Klientów zamieszczam na stronie bartekpopielopinie.pl oraz na stronach z ofertami określonych produktów.
 6. Opinie umieszczam także w swoich mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/liczysiewynik, https://www.instagram.com/bartekpopiel, https://www.youtube.com/bartekpopiel, https://www.tiktok.com/@bartek.popiel, https://www.linkedin.com/in/bartek-popiel-liczysiewynik w formie video, postów lub relacji wyróżnionych. 
 7. Opinie są zbierane od realnych i potwierdzonych Klientów.
 8. Opinie weryfikuję wraz ze swoim Zespołem Liczy Się Wynik. 
 9. Nie wszystkie opinie, które są mi przekazane, są przeze mnie publikowane – selekcji dokonuję wraz ze swoim Zespołem Liczy Się Wynik.
 10. Nie publikuję opinii, które budzą moje zastrzeżenia co do ich autentyczności lub zawierają treści obraźliwe, naruszające dobre obyczaje. 
 11. Jeżeli masz zastrzeżenia co do autentyczności którejkolwiek z zamieszczonych przeze mnie opinii – zgłoś to do mnie na adres: kontakt@liczysiewynik.pl, a ja i mój zespół to zweryfikujemy. 

 

Zasady te są aktualne od dnia 01.01.2023 r.

Brak poprzednich wersji.