4 potwornie szczere artykuły, dzięki którym poznasz mnie na wylot

W ostatnich tygodniach blog odwiedziło tysiące nowych osób. Tylko przez ostatni tydzień ebooka: „Przestań jęczeć i weź się wreszcie do roboty!” pobrało dokładnie 2387 osób!

Ci z was, którzy znają mnie nieco dłużej i czytają wszystko co opublikuję pewnie znają poniższe publikacje. Jednak coś czuję, że ogromna część z tych, którzy przybyli tu w ostatnich tygodniach i miesiącach nie zgłębiała archiwum, i zna mnie dość pobieżnie.

Chcę to zmienić.

Chcę, żebyście wiedzieli jaka jest moja historia, jakie błędy i porażki mam na swoim koncie, jakie były punkty zwrotne w moim życiu i co z tego w ogóle wynika.

Postanowiłem wybrać cztery artykuły, w których mocno się odkryłem. Opisałem pioruńsko szczerze i bez owijania w bawełnę jak to wszystko u mnie wyglądało. Zachęcam Cię do przeczytania tych artykułów od deski do deski, bo dzięki temu na pewno poznasz mnie lepiej i… kryje się tam kilka smaczków, których na pierwszy rzut oka nie widać, a ponoć właśnie te „tajemne treści” czyta się najlepiej 😉

Oto artykuły, które warto przeczytać,
żeby lepiej mnie poznać:

1. Kim jestem – moja historia – szczegółowy opis tego, jak zostałem blogerem

2. Kierat – największe wyzwanie w moim życiu – relacja z ultramaratonu, którego trasa ma 100km. Ukończyłem go z czasem 28 godzin 28 minut.

3. Jak się ogarnąć w życiu? – kiedyś tańczyłem breakdance, ale poważna kontuzja wykluczyła mnie z gry. W tym artykule opisuję jak się po tym pozbierałem.

3. Liczy Się Wynik – kiedyś blog działał pod nazwą BartekPopiel.pl. Z tego artykułu dowiesz się dlaczego zmieniłem nazwę, wygląd i jakie są kolejne plany.

Życzę przyjemnej lektury!

– Bartek

bartek_podpis

4 potwornie szczere artykuły, dzięki którym poznasz mnie na wylot
4.6 (91.54%) 52 votes