A Ty o czym marzysz?

Pewnego pięknego dnia postanowiliśmy zrobić w Krakowie sondę i zapytać młodych ludzi o ich marzenia. Odpowiedzi były bardzo, bardzo różne. Niektóre wręcz na tyle szokujące, że nie mogliśmy ich pokazać w tym nagraniu.

Projekt zrealizowany był jeszcze zimą, ale ujawniam go dopiero teraz. Dlaczego? A no dlatego, że musiała zostać dokończona ostatnia cześć układanki, ale o co dokładnie chodzi dowiecie się z tego jakże pięknego video.

Moi drodzy mam do was ogromną prośbę: włożyliśmy w to video naprawdę masę pracy (co nie co widać w making off’e). Do Krakowa musieliśmy jechać dwukrotnie, żeby mieć taką ilość materiału, aby później wybrać dla was same perełki. Będzie mi bardzo miło jeżeli pomożecie mi z tym nagraniem dotrzeć do waszych znajomych, znajomych znajomych, oraz znajomych znajomych znajomych 😉  Udostępnijcie link do tego wpisu (przycisk jest pod nagraniem), lub podrzućcie znajomym bezpośredni link do video.

Jest tu naprawdę mnóstwo osób, które oglądają video i czytają artykuły, ale ani nie ujawniają się w komentarzach, ani nie lajkują, ani nie udostępniają dalej, a wiem, że z tej wiedzy korzystają. Trochę to dziwne i przykre, no ale cóż mogę na poradzić.

Zatem jeśli zaglądasz tutaj i moje materiały w mniejszy lub większy sposób były dla Ciebie pomocne, a do tej pory jedynie byłeś odbiorcą moich treści, to ten jeden raz proszę Cię o mały rewanż, ok?

Z góry pięknie dziękuję 🙂

Jeżeli choć jedna osoba dzięki temu nagraniu zada sobie pytanie: „No właśnie, o czym ja właściwie marzę?”, a następnie „Co mogę zrobić już dzisiaj w kierunku spełnienia tego marzenia?”, to będzie dla mnie sygnał, że warto robić  takie rzeczy 🙂

Ściskam i zapraszam do oglądania, bo to naprawdę diabelnie klimatyczne nagranie!

  • Nie masz jeszcze ebooka, o którym mowa w nagraniu? kliknij tutaj.
  • Natomiast jeśli chcesz zobaczyć jak powstawało to video, to zapraszam tutaj.
A Ty o czym marzysz?
4.8 (95.43%) 184 votes