Działanie wyciągnie Twoje BRUDY! | Poranny Inspirator #36

Brak zdyscyplinowania, złe nawyki, słabe umiejętności komunikacyjne, nieumiejętność delegowania, niska odporność na porażki, wiedza na temat marketingu i sprzedaży leży i kwiczy – to wszystko i wiele, wiele więcej wyjdzie na wierz jak weźmiesz się za konkretną robotę.  Ale spokojnie – nie Ty pierwszy i nie ostatni 🙂

Zapraszam do kolejnego odcinka Porannego Inspiratora!

Aby być na bieżąco zachęcam do obserwowania kanałów, w których będą pojawiały się informacje o nowych odcinkach.

1. Subskrybuj kanał na YouTube ►http://bit.ly/subujpopiela

2. Polub fanpage ► https://www.facebook.com/liczysiewynik

Żeby dostawać powiadomienia wejdźcie na stronę główną fanpage:https://www.facebook.com/liczysiewynik

Jak najedziecie na przycisk „Lubię to”, to rozwinie wam się menu. I w sekcji „Powiadomienia” przełączcie na „wszystkie włączone”. Dzięki temu algorytm Facebooka nie będzie was pomijał i dostaniecie powiadomienie.

3. Snapchat  ► bartekpopiel

4. Cała playlista Porannych Inspiratorów ► http://bit.ly/porannyinspirator

Zapraszam do oglądania i pamiętaj, że kolejny odcinek już jutro o 6:30!

 

Wersja tekstowa

Dzień dobry! Witam Cię w kolejnym Porannym Inspiratorze!

W dzisiejszym materiale chciałbym uświadomić Ci jedną rzecz. Mianowicie – działanie wyciągnie z Ciebie wszystkie Twoje brudy.

Kiedy wyznaczysz sobie jakiś cel i zaczniesz iść w jego kierunku, to na wierzch wyjdą wszystkie Twoje brudy, wszystkie Twoje braki. Wyjdą Twoje złe nawyki, lenistwo, Twój brak zdyscyplinowania, wyjdzie Twoja nieumiejętność zarządzania sobą w czasie, wyjdzie kruchość emocji. Przyjdą takie sytuacje, które Cię rozbijają. Wyjdzie brak skupienia.

To wszystko wypłynie.

I będziesz musiał nad tym pracować. Po prostu.

A to sprawi, że za jakiś czas będziesz zupełnie inną osobą.

Kiedyś działałem samodzielnie, wszystko robiłem sam. Teraz mam zespół i muszę wiedzieć, jak tym zespołem zarządzać. Mamy fajną ekipę, ale moje początki były żałosne. Ja totalnie nie potrafiłem organizować pracy innych ludzi, więc popełniłem wiele błędów.

Prawda jest taka, że żaden test osobowości, żadna rozmowa z psychologiem, żadna rozmowa z couchem nie wyciągnie na powierzchnię tak szybko wszystkich Twoich braków i brudów, jak działanie, konkretna praca, doświadczenie empiryczne.

Tak może być na przykład z wystąpieniami publicznymi. Możesz przeczytać jakąś książkę o występach publicznych, możesz obejrzeć jakieś wideo o tym, jak przygotować dobrą prezentację, ale tak naprawdę dopiero jak wyjdziesz na środek, to wszystkie Twoje brudy zostaną wyciągnięte.

Może się okazać, że czytasz ze slajdów, że jesteś bardzo stremowany i zdenerwowany, że truptasz w miejscu, dłubiesz sobie w zębach albo drapiesz się po głowie, masz kontaktu z publicznością, tylko patrzysz w dół, jesteś rozproszony i tak dalej.

I tak jak mówię – żadna książka nie powie Ci tego, co należy u Ciebie poprawić. Zrobi to tylko konkretne działanie.

Ale jak wyjdziesz na środek i nagrasz swoje przemówienie i później to zobaczysz, to masz wszystko czarno na białym. Tak jak już powiedziałem – wszystkie Twoje brudy, wszystkie Twoje wady zostaną wyciągnięte.

Tak samo jest w biznesie. Im szybciej zaczniesz realizować się biznesowo (jeżeli takie jest Twoje marzenie, Twój cel), to wyjdzie to, że nie potrafisz sprzedawać, że nie potrafisz zarządzać, że nie znasz się na marketingu, że nie wiesz, jak delegować.

Wtedy będziesz musiał się tego po prostu nauczyć. I tyle.

Dlatego zachęcam Cię do tego, żebyś jak najszybciej przechodził do akcji. Powtarzam to bardzo często, ale to jest bardzo ważne. Jak najszybciej przechodź do akcji. Ponieważ to właśnie działanie na wierzch wyciąga wszystkie Twoje brudy, wszystkie Twoje braki. Dzięki temu szybciej możesz to poprawić i iść do przodu jak rakieta.

Wierz mi, gra jest naprawdę warta świeczki.

Jeśli go już masz – podziel się w komentarzach swoimi opiniami. Napisz, czy jest dobry, czy nie. Jest na pewno jakaś część osób, która uważnie śledzi tą serię i ciągle się jeszcze waha, więc proszę – pomóż im rozwiać te wątpliwości.

Jeżeli go przeczytałeś, to daj koniecznie znać, czy to jest tak fajny materiał, jak mówię 😉

 

5/5 - (2 głosów)
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments