Działanie wyciągnie Twoje BRUDY! | Poranny Inspirator #36

Brak zdyscyplinowania, złe nawyki, słabe umiejętności komunikacyjne, nieumiejętność delegowania, niska odporność na porażki, wiedza na temat marketingu i sprzedaży leży i kwiczy – to wszystko i wiele, wiele więcej wyjdzie na wierz jak weźmiesz się za konkretną robotę.  Ale spokojnie – nie Ty pierwszy i nie ostatni 🙂

Zapraszam do kolejnego odcinka Porannego Inspiratora!

Aby być na bieżąco zachęcam do obserwowania kanałów, w których będą pojawiały się informacje o nowych odcinkach.

1. Subskrybuj kanał na YouTube ►http://bit.ly/subujpopiela

2. Polub fanpage ► https://www.facebook.com/liczysiewynik

Żeby dostawać powiadomienia wejdźcie na stronę główną fanpage:https://www.facebook.com/liczysiewynik

Jak najedziecie na przycisk „Lubię to”, to rozwinie wam się menu. I w sekcji „Powiadomienia” przełączcie na „wszystkie włączone”. Dzięki temu algorytm Facebooka nie będzie was pomijał i dostaniecie powiadomienie.

3. Snapchat  ► bartekpopiel

4. Cała playlista Porannych Inspiratorów ► http://bit.ly/porannyinspirator

Zapraszam do oglądania i pamiętaj, że kolejny odcinek już jutro o 6:30!

Kliknij tutaj i odbierz bezpłatnego ebooka „Przestań jęczeć i weź się wreszcie do roboty!”

Jeśli jeszcze nie jesteś zapisany na newsletter, to kliknij tutaj i zapisz się. Na początek dostaniesz ode mnie 175-stronicowego ebooka „Przestań jęczeć i weź się wreszcie do roboty!”.

Tytuł jest nieco prowokacyjny, ale w środku znajdziesz mnóstwo konkretnej i praktycznej wiedzy.

Ebooka pobrało już ponad 54.000 osób! Dostępny jest w formatach: pdf, mobi, ePub. Dostępny jest także w formie audiobooka, zatem idealna sprawa na spacer, do biegania, podczas dojazdu na uczelnię lub do pracy. To jest całkowicie bezpłatne.

Aby pobrać ebooka kliknij w okładkę.

przestań jęczeć

„Ok Bartku, wszystko jasne jak słońce. Zapisuję się, biorę ebooka
i rozumiem, że mogę się wypisać w każdej chwili.”

Wersja tekstowa

Dzień dobry! Witam Cię w kolejnym Porannym Inspiratorze!

W dzisiejszym materiale chciałbym uświadomić Ci jedną rzecz. Mianowicie – działanie wyciągnie z Ciebie wszystkie Twoje brudy.

Kiedy wyznaczysz sobie jakiś cel i zaczniesz iść w jego kierunku, to na wierzch wyjdą wszystkie Twoje brudy, wszystkie Twoje braki. Wyjdą Twoje złe nawyki, lenistwo, Twój brak zdyscyplinowania, wyjdzie Twoja nieumiejętność zarządzania sobą w czasie, wyjdzie kruchość emocji. Przyjdą takie sytuacje, które Cię rozbijają. Wyjdzie brak skupienia.

To wszystko wypłynie.

I będziesz musiał nad tym pracować. Po prostu.

A to sprawi, że za jakiś czas będziesz zupełnie inną osobą.

Kiedyś działałem samodzielnie, wszystko robiłem sam. Teraz mam zespół i muszę wiedzieć, jak tym zespołem zarządzać. Mamy fajną ekipę, ale moje początki były żałosne. Ja totalnie nie potrafiłem organizować pracy innych ludzi, więc popełniłem wiele błędów.

Prawda jest taka, że żaden test osobowości, żadna rozmowa z psychologiem, żadna rozmowa z couchem nie wyciągnie na powierzchnię tak szybko wszystkich Twoich braków i brudów, jak działanie, konkretna praca, doświadczenie empiryczne.

Tak może być na przykład z wystąpieniami publicznymi. Możesz przeczytać jakąś książkę o występach publicznych, możesz obejrzeć jakieś wideo o tym, jak przygotować dobrą prezentację, ale tak naprawdę dopiero jak wyjdziesz na środek, to wszystkie Twoje brudy zostaną wyciągnięte.

Może się okazać, że czytasz ze slajdów, że jesteś bardzo stremowany i zdenerwowany, że truptasz w miejscu, dłubiesz sobie w zębach albo drapiesz się po głowie, masz kontaktu z publicznością, tylko patrzysz w dół, jesteś rozproszony i tak dalej.

I tak jak mówię – żadna książka nie powie Ci tego, co należy u Ciebie poprawić. Zrobi to tylko konkretne działanie.

Ale jak wyjdziesz na środek i nagrasz swoje przemówienie i później to zobaczysz, to masz wszystko czarno na białym. Tak jak już powiedziałem – wszystkie Twoje brudy, wszystkie Twoje wady zostaną wyciągnięte.

Tak samo jest w biznesie. Im szybciej zaczniesz realizować się biznesowo (jeżeli takie jest Twoje marzenie, Twój cel), to wyjdzie to, że nie potrafisz sprzedawać, że nie potrafisz zarządzać, że nie znasz się na marketingu, że nie wiesz, jak delegować.

Wtedy będziesz musiał się tego po prostu nauczyć. I tyle.

Dlatego zachęcam Cię do tego, żebyś jak najszybciej przechodził do akcji. Powtarzam to bardzo często, ale to jest bardzo ważne. Jak najszybciej przechodź do akcji. Ponieważ to właśnie działanie na wierzch wyciąga wszystkie Twoje brudy, wszystkie Twoje braki. Dzięki temu szybciej możesz to poprawić i iść do przodu jak rakieta.

Wierz mi, gra jest naprawdę warta świeczki.

I to tyle na dzisiaj. Jeżeli podobał Ci się ten materiał, to wiesz, co robić. Łapa w górę, subskrypcja i – jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś – pobierz sobie ebooka „Przestań jęczeć i weź się wreszcie do roboty”.

Jeśli go już masz – podziel się w komentarzach swoimi opiniami. Napisz, czy jest dobry, czy nie. Jest na pewno jakaś część osób, która uważnie śledzi tą serię i ciągle się jeszcze waha, więc proszę – pomóż im rozwiać te wątpliwości.

Jeżeli go przeczytałeś, to daj koniecznie znać, czy to jest tak fajny materiał, jak mówię 😉

Brakuje Ci motywacji do działania? Chcesz poznać konkretne i sprawdzone wskazówki dotyczące produktywności?

Mnóstwo skutecznych wskazówek dotyczących motywacji, produktywności i skupienia znajdziesz w ebooku: „Przestań jęczeń i weź się wreszcie do roboty”, którego udostępniam całkowicie bezpłatnie. Dostępny jest w formatach pdf, mobi, ePub. Jest także w wersji audiobooka, więc jest to idealne rozwiązanie do samochodu, do słuchania podczas biegania czy spaceru.

v2 - Kopia

Tytuł jest nieco prowokacyjny, ale w środku znajdziesz mnóstwo konkretnej i praktycznej wiedzy.

Ebooka pobrało już ponad 54.000 osób! 

Kliknij Tutaj i Pobierz Ebooka

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments