Teneryfa 2016 – pierwsza relokacja

Ktoś mądry kiedyś powiedział:

„Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia” 

i jest w tym sporo racji.

W tym roku wreszcie udało mi się przeprowadzić moją pierwszą relokację na Teneryfę, ale przejdźmy do rzeczy.

Nagrałem video, w którym:

  • Mówię dlaczego warto mówić głośno o swoich marzeniach?
  • Tłumaczę dlaczego Teneryfa, a nie np. Tajlandia?
  • Pokazuję jak mieszkamy i jak pracuję?

i… omawiam jeszcze kilka innych rzeczy.

Po co w ogóle taki wpis?

Moi Drodzy, żyjemy w czasach, gdzie wyjazd za granicę nie jest żadnym luksusem, więc na pewno nie pokazuję tego po to by się chwalić. Kilka lat temu oglądałem zdjęcia z Teneryfy pewnego konsultanta biznesowego, który każdego roku na 3 miesiące opuszczał Polskę, żeby naładować tutaj baterie.

Na początku byłem zły, uważałem, że specjalnie tak się przechwala. Byłem zazdrosny, a tak naprawdę w głębi duszy byłem wściekły, że on może mieć takie życie a ja nie.

Zdusiłem tą paskudną zawiść i powiedziałem do siebie: „skoro on mógł, to zrobić, to ja też mogę!”.

Minęło kilka lat i hej! Jestem tutaj!

Dlatego jeżeli to nagranie spowoduje, że choć jedna osoba stwierdzi: „Cholera jasna, ja też chcę zabrać moją rodzinę na miesiąc w zimę w tak piękne miejsce!”, weźmie się do roboty i za jakiś czas się znajdzie na Teneryfie, Dominikanie, Majorce czy na Florydzie, to będzie dla mnie znak, że było warto się tym dzielić.

Zatem to nagranie ma was raczej zainspirować i zmotywować. A skoro przy motywacji jesteśmy to nie mogę nie wspomnieć o ebooku.

Mnóstwo skutecznych wskazówek dotyczących motywacji znajdziesz w ebooku: „Przestań jęczeń i weź się wreszcie do roboty”, którego udostępniam całkowicie bezpłatnie. Dostępny jest w formatach pdf, mobi, ePub. Jest także w wersji audiobooka, więc idealne rozwiązanie do samochodu, do słuchania podczas biegania czy spaceru.

przestań jęczeć

Aby pobrać ebooka kliknij tutaj.

Od razu uprzedzam, że montaż jest słabszy niż w innych nagraniach, ale to dlatego, że zajmowałem się tym sam, a ze mnie taki montażysta jak z Dody zakonnica. No i są tu ciekawsze rzeczy do robienia niż ślęczenie nad montażem 😉

Po powrocie zrobi się lepszy materiał.

Zatem rozsiądź się wygodnie i zobacz nagranie.

Teneryfa 2016 – pierwsza relokacja
4.7 (94.77%) 172 votes