Idea, która podbiła serca klientów i czytelników

Coś takiego jak zarządzanie czasem nie istnieje. Jedyne co możesz zrobić to zarządzać swoimi priorytetami, ale żeby nimi zarządzać najpierw trzeba te priorytety mieć.

Kto czytał “Liczy się efekt” ten miał okazję zapoznać się z czymś takim jak Piramida Wartości. Ćwiczenie jest cudowne bo jego wykonanie uświadomiło mi jak wiele czasu tracę na rzeczy, które są typowymi zapychaczami.

Wykonując je byłem na siebie zły. Cholernie ZŁY! Zastanawiałem się jak to możliwe, że wcześniej sam na to nie wpadłem? Przecież to oczywiste!

Jednak doświadczenie zarówno moje i jak i pewnie Twoje pokazuje, że to właśnie na tych najprostszych sprawach najczęściej się wykładamy, czyż nie? 😉

Video, które znajdziesz poniżej jest jednym z siedmiu jakie znajdują się w pierwszym module kursu Twoja Prawdziwa Moc. Ujawniam je z dwóch powodów:

Powód pierwszy: wiele osób nie zdecydowało się na ten kurs bo zwyczajnie podchodzą sceptycznie do tego typu produktów. Mam nadzieję, że pokazanie tego małego wycinka całości pokaże, że naprawdę przyłożyliśmy się do całej sprawy.

Powód drugi: płatność ratalna. Zarówno na webinarach jak i w mailach pytaliście czy kurs będzie można kupić na raty. Początkowo nie braliśmy tego pod uwagę bo cena jak na taki kurs jest wręcz oburzająco niska, ale cały weekend spływały pytania o możliwość zakupu szkolenia na raty. Zrobiliśmy szybkie zebranie i ustaliliśmy, że będzie możliwość nabycia kursu w dwóch ratach.

Tymczasem zapraszam do obejrzenia video na temat Piramidy Wartości.

Jeden z klientów napisał mi, że to nagranie dało mu więcej niż trzydniowe szkolenie na temat zarządzania czasem 😀 Cool!

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Arkadiusz Zlewski
Gość
Arkadiusz Zlewski

Ja już kończę pierwszy moduł. Wydałem na szkolenie swoje ostatnie oszczędności, ale nie żałuję, bo przekazywana wiedza jest tego warta. Muszę przyznać, że cała trójka włożyła wiele pracy i wysiłku w przygotowanie nagrań.
Podoba mi się to, że oferujecie kompleksową pomoc na wielu życiowych płaszczyznach. Na coś takiego czekałem.

Ania
Gość
Ania

Wygląda na to, że moje ok. 70% (w porywach 80 lub 60) to obie dolne strefy (3 i 4).
Poproszę o to samo pytanie za 90 dni :). … Dziękuję za pamięć 🙂

Mikołaj Grząślewicz
Gość
Mikołaj Grząślewicz

Ludziska, zróbcie koniecznie to ćwiczenie!
W ubiegłym roku zacząłem planować sobie szczegółowo każdy dzień, potem mierzyć na co i ile czasu poświęcam i jakie nawyki wykonuję robiąc z tego wykres … to niektórzy znajomi patrzyli na mnie jak na debila. Niestety dzisiaj dalej są w tym samym miejscu co byli rok temu.
Nie ma rewelacyjnych pigułek zmieniających nagle sytuację. Są ćwiczenia na podstawie których można wyciągnąć wnioski i stałe działanie.

Wierzę, że tak wygląda cały kurs, więc przed chwilą go po prostu kupiłem 🙂

Bartosz
Gość
Bartosz

Bartek, mówisz o tym aby pracować 90 dni w pełnym skupieniu, czyli 90 bez przerwy na odpoczynek tylko spanie ? 🙂 Sam mówiłeś że nawet ty nie dajesz rady tak ostro jechać i pracować 🙂

Hanna
Gość
Hanna

Do którego obszaru zaliczymy samokształcenie np. słuchanie tego video i jakie proporcje ustalić pomiędzy rozwojem osobistym, dokształcaniem a obszarem II tak jak go tu zdefiniowałeś

Kinga
Gość
Kinga

Rewelacyjny filmik. Znowu kop motywacyjny, mam nadzieję, że tym razem na dłużej;)

Haz111
Gość
Haz111

Stwierdziłem, że facebook mnie niszczy i dezaktywowałem konto. Godzinę później wchodzę tutaj i co widzę? 😀 Wielka motywacja, żeby nie przywracać przynajmniej przez jakiś czas. Dzięki Bartek!

Marzena
Gość
Marzena

Twój wpis mi strasznie pomógł, zaraz po jego przeczytaniu również usunęłam konto z FB bo strasznie dużo czasu mi zżerał!!!

Aga
Gość
Aga

Bartek, kupilam I czesc na raty. Niestety mam dostęp tylko do video intro i vedoe z instrukcją . Nie mogę znaleźć materiałów dodatkowych umozliwiających dostęp do kursu. No chyba ze slepa jestem 🙂 W inych szkoleniach mam opche materiały dodatkowe, ale w TPM tylko niestety mam dostepną opcję “Twoja opinia” i nic więcej.

Mateusz
Gość
Mateusz

Cholera jasna, a ja nie zdążyłem zapisać się na kurs TTM bo dopiero dziś spłynie wypłata na konto… ;/

Mrowqa
Gość
Mrowqa

Wykonałem ćwiczenie i te ok. 70% umieściłem w I obszarze, czego lekko się obawiam. Gdzie powinno się umieścić takie rzeczy jak nauka do szkoły (odrobienie zadań domowych, czytanie lektury), czy może to zależne od konkretnego przedmiotu i co jest dla mnie ważne? Gdzie powinno trafić coś takiego jak power nap (jak nie znasz to odsyłam na rozwojowiec.pl 😉 ), pomoc znajomym (która de facto w moim życiu nic nie zmienia), pracy nad średnio ważnym projektem (który rozwija moje przyszłe umiejętności zawodowe), nauki umiejętności tylko dla siebie (jak gra na instrumencie) oraz chwilką – tak godzinę/dwie dziennie na różne “zapychacze” typu… Czytaj więcej »

Marzena
Gość
Marzena

Witam!
Co masz na myśli “dobre związki” w Obszarze I?
I dodałabym tam “rozwój osobisty” chociaż można powiedzieć, ze on już tam jest 😉
Pozdrawiam
Mądrala 🙂

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Hej Bartek,
Planujecie kolejną edycję szkolenia? Teraz nie mogę sobie na nie pozwolić bo realizuję pewne marzenie, na które musiałem odłożyć więcej kasy ale jestem bardzo zainteresowany.

Pozdrawiam!

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Namówiłeś mnie, jestem w tym 🙂

Paweł Zieliński
Gość
Paweł Zieliński

Skorzystałem z wiedzy jaką można tutaj znaleźć kilkukrotnie ( mówię również o wpisach) więc myślę, że warto 🙂
Pozdrawiam i dzięki za przydatne informacje

Agata
Gość
Agata

A co z zamartwianiem? Co jeżeli utrzymuje się ono stale od kilku lat i w gruncie rzeczy nie daje spokoju każdego dnia. Tego nie da się zmienić od tak z minuty na minutę.

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Wspaniale nagranie! Dużo mi zajmują 2 pierwsze obszary,ale…i niestety i dużo jest ostatniego-za dużo!