Jak zarobić milion złotych w internecie?

W dzisiejszym nagraniu  poruszam temat zarabiania pieniędzy. Jedni uważają, że pieniądze szczęścia nie dają. To jest prawda – same w sobie niewiele znaczą. Jednak to właśnie za pieniądze:

  • możemy zabezpieczyć siebie i nasze rodziny w razie kłopotów z pracą czy zdrowiem. Nie mówiąc o tym, że pozwolą one normalnie funkcjonować naszym rodzinom w razie gdyby nas zabrakło.
  • posiadając pieniądze możemy pomóc tym, którzy mają ich mniej.
  • za pieniądze buduje się drogi, szkoły, przedszkola i szpitale.
  • za pieniądze możemy spełniać nasze marzenia np. podróże (oczywiście da się też podróżować bez pieniędzy lub z bardzo małą ich ilością, ale jednak ich posiadanie ułatwia sprawę).
  • posiadając pieniądze jesteśmy w stanie szybciej rozwiązać nasze problemy (np. kupić drogie leki, lub przyspieszyć wykonanie operacji mogącej uratować życie).

Kiedy ktoś pyta co jest ważniejsze pieniądze czy miłość odpowiadam: i to i to. To tak, jakby zapytać co jest ważniejsze: ręka czy noga?

Byłem po obu stronach barykady: kiedyś nie miałem pieniędzy i ledwo wiązałem koniec z końcem. Teraz wiem jak je zarabiać i wierzcie mi: lepiej się żyje mając trochę grosza.

Kilka słów wyjaśnienia do nagrania:

1. Niestety w jakiś sposób zmieniłem ustawienia mikrofonu na tryb nagrywania instrumentów i słychać takie lekkie brzęczenie w tle. Zorientowałem się dopiero kiedy całość była już nagrania.

2. W nagraniu jest trochę cięć, bo jeszcze trzyma się mnie przeziębienie. Momentami czułem, że chce mi się kichnąć i musiałem przerwać, więc wybaczcie, ale dzisiejsze nagranie jest nieco mniej widowiskowe.

3. Dla części z was kwoty podane w nagraniu mogą wydawać się wysokie, ale to są to kwoty wygenerowane. Powiedziałem co nie co o tym w video, ale chcę to doprecyzować:

  • od każdej zarobionej sumy trzeba zapłacić podatek
  • ponadto należy odliczyć koszty obsługi płatności (prowizję pobierają zarówno ementor.pl jak i system płatności tPay)
  • do tego dochodzą takie koszty jak: opłata zespołu, sprzęt, szablony stron, platforma do przeprowadzania szkoleń online
  • w nagraniu widać tylko przychody z działalności online. Nie uwzględniałem zysków ze szkoleń na żywo, konsultacji i usług na rzecz innych firm, ponieważ to nie są zyski z działalności online (choć zazwyczaj klienci najpierw poznają mnie przez moje materiały zamieszczone na blogu).

Nie nagrałem tego, żeby się chwalić, bo raczej cenię sobie spokój, ale żeby pokazać że się da. Zaczynałem całkowicie od zera: bez pieniędzy na start, bez znajomości, bez tradycji biznesowych w rodzinie. Wszystkiego musiałem się nauczyć sam, dlatego moja droga to 6 lat sprawdzania i testowania, a 2 lata to prawdziwy biznes.

Teraz efekty przychodzą znacznie szybciej. Zresztą na video zobaczysz jaki wynik udało się zrobić w 2,5 miesiąca całkowicie poza blogiem i w innej branży 😉

Dlaczego to piszę?

Ponieważ wiele osób z branży marketingu internetowego / szeroko pojętego “zarabiania w internecie” mydli oczy pokazując tylko słupki z przychodami, a temat kosztów jest przemilczany. To niestety powoduje, że ludzie dostają zakrzywiony obraz rzeczywistości, żeby nie powiedzieć dosadniej, że są po prostu okłamywani.

Także kwoty, które zobaczysz w nagraniu trzeba pomniejszyć o ok. 40% ze względu na poniesione koszty. Wiem, że pokazanie Ci tego sprawia, że moje wyniki przestają być tak spektakularne, ale chcę być całkowicie transparentny. Jednak to co zostaje i tak moim zdaniem jest bardzo przyzwoitą sumą 😀

Zatem jeżeli chcesz tylko zarobić pieniądze – ucz się od innych ludzi. Ja pokazuję w jaki sposób budować dochodowy, stabilny i skalowalny biznes, z którego będziesz dumny.

Teraz zapraszam Cię do nagrania:

WSKAZÓWKA: chcesz szybciej oglądać video? Kliknij tutaj.

Oglądanie nagrań możesz przyspieszyć za pomocą tej cudownej wtyczki do chrome. Odkąd ją mam prawie wszystkie nagrania oglądam z prędkością 2.0 i zauważyłem, że wtedy bardziej się skupiam na treści.

Oto co zrobić:

1. Kliknij tutaj

2. Zainstaluj wtyczkę.

3. Odśwież tę stronę.

4. Jeśli chcesz, to zmień prędkość.

Miłego oglądania! 

Aby zapoznać się z ofertą “Wielkiej Promocji Urodzinowej” kliknij tutaj

4.6/5 - (93 głosów)
Subskrybuj
Powiadom o
guest

15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Jak zarobiłem 89 726 zł w 4 dni? | Liczy się Wynik
7 lat temu

[…] Jak zarobić milion złotych w internecie? […]

Paweł Cisek
Paweł Cisek
8 lat temu

Oby tak dalej! O takich rzeczach należy rozmawiać i nagranie tylko dodatkowo mnie zmotywowało. Sam jestem na początku budowania stabilnego biznesu, już widzę pierwsze efekty Twoich porad, a to dopiero początek 😀

Bartosz Dadok
Bartosz Dadok
8 lat temu
Reply to  Paweł Cisek

Świetne, motywujące Video !

Paweł Zieliński
Paweł Zieliński
8 lat temu

Dobra wiedza, która przyda się w praktyce 🙂

Pozdrawiam mega pozytywnie

Bartosz Dadok
Bartosz Dadok
8 lat temu

Świetne, motywujące Video !!!

Anna i Artur
Anna i Artur
8 lat temu

Świetny filmik. A czy nagrasz kiedyś inny o tematyce: co wybrać produkt wirtualny – e-book czy książkę, a może jedno i drugie? Chciałabym kiedyś napisać książkę o dorabianiu przez Internet. Przedstawiałabym w niej ok. 30-40 serwisów gdzie można dorabiać w Internecie. Myślisz, że w przypadku takiego pomysłu lepszy jest e-book (w e-booku można wstawić klikalne linki, tak?) czy książka? Wydawałeś zarówno e-booki, jak i książki czy tylko e-booki? Myślisz, że książkę poświęconą ok. 30-40 stron, dzięki którym można dorabiać (każdy opisany na ok. 1-3 stron A4) da się napisać w 2 tygodnie (bez korekty i wydania, samo napisanie całego tekstu)?

Anna i Artur
Anna i Artur
8 lat temu
Reply to  Bartek Popiel

Wow, ale masz wprawę i motywację! Dziękuję za odpowiedzi 🙂 Rzeczywiście ebook łatwiej aktualizować, a to w przypadku zmieniających się np. form wypłat czy dodawania nowych opcji do strony, dla przykłady polecenia znajomego – by było bardzo przydatne, by powiadomić o tym czytelników. Pozdrawiam

Katarzyna Gorzędowska
Katarzyna Gorzędowska
8 lat temu

Dzięki za inspirujące wideo i konkrety. Bardzo podoba mi się równanie sukcesu, działam :)!

szanta
szanta
7 lat temu

Bartku, dziękuję przede wszystkim za słowa : ” 6 lat sprawdzania i testowania, a 2 lata to prawdziwy biznes.” Dodały mi otuchy 🙂

antoni34
antoni34
7 lat temu

Wow. Podajesz tutaj informacje, które na prawdę można wykorzystać w życiu i mogą nieść za sobą namacalne skutki, a nie tylko obietnice bez pokrycia. Co sądzicie o stronach takich jak ta http://www.darmowetesty.com/jak-wy... Czy to też może być jakaś forma pomocy w zdobywaniu tego, czego się pragnie?

Mark
Mark
5 lat temu

To niewiarygodne,na tym co nie mozna sprzedac mozna takie pieniadze zarobic.