JAK W 2022 ROKU STWORZYĆ KURS ONLINE, KTÓRY BĘDZIE SIĘ SPRZEDAWAĆ?

Jak tworzyć kurs online w 2022 roku-okładka

Gdyby ktoś jeszcze nie zdążył się zorientować: jestem ogromnym fanem używania tego organu pomiędzy policzkami. Tego z zębami. No nie da się ukryć, lubię sobie pogadać.

A zwłaszcza wtedy, gdy po drugiej stronie jest rozmówca, który zadaje mądre pytania. Pytania na temat, o którym mógłbym rozmawiać godzinami…

I w sumie to robię!

Bo poniższy wywiad, którego udzieliłem Oldze Palce z Klubu Przedsiębiorczości, składa się z trzech części i gdybyście wsiedli w pociąg z Karkowa do Warszawy, to akurat by wam starczyło czasu, żeby wszystkie z nich przesłuchać za jednym zamachem!

No ale tak to jest, kiedy ktoś rzuci hasło: KURSY ONLINE. Odpalam się wtedy szybciej, niż rakieta Elona Muska i do mety dobiegam… jak mi zabiorą mikrofon.

Jeżeli więc planujesz stworzyć swój kurs online albo już tworzysz kursy online i chcesz robić to lepiej – ten wywiad jest dla Ciebie. Zrób sobie coś do picia, złap w rękę notatnik, rozsiądź się wygodnie i dowiedz się…

? Jak stworzyć naprawdę DOBRY KURS ONLINE w 2022 roku?

W pierwszej części opowiem Ci o początkach swojej kariery. Pokażę Ci też strukturę tworzenia dobrego kursu online. Z jednej strony ostrzegę Cię przed najczęstszymi błędami sprzedaży online, a z drugiej znajdziesz tu skuteczne wskazówki do tego, by stworzyć kurs online, który będzie sprzedawać!

? Jak sprzedać KURS ONLINE i zaangażować SPOŁECZNOŚĆ?

W drugiej części rozmawiamy z Olgą o tym, jak możesz przekonać ludzi do zakupu Twojego kursu, a potem do tego, by przeszli go w całości – bo przecież zakup to dopiero połowa sukcesu. Drugą są efekty ze skorzystania z zawartej w kursie wiedzy. Opowiem Ci też, gdzie możesz sprzedawać swój kurs (i czy potrzebujesz do tego marki osobistej) oraz pokażę Ci, jak skutecznie zbudować listę mailingową.

? Ile MUSISZ mieć PIENIĘDZY, aby stworzyć PIERWSZY KURS ONLINE? 

W trzeciej części dowiesz się, ile tak naprawdę potrzebujesz zasobów finansowych, żeby stworzyć swój własny kurs online. Doradzę Ci, jak go wycenić. Pokażę, po czym poznać, że ten kurs w ogóle ma ręce, nogi i efekty… oraz podzielę się skutecznymi patentami na przełamanie strachu przed kamerą.

Jestem bardzo ciekawy Twoich wniosków po obejrzeniu tego wywiadu, więc koniecznie podziel się ze mną później wrażeniami!

A jeżeli chcesz dostawać ode mnie więcej wskazówek i treści, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes i sprawić, że Twoje konto bankowe wstanie i zacznie bić brawo, to koniecznie zapisz się na nasz newsletter. 

Obiecuję absolutny brak spamu – będę dzielił się z Tobą tylko takimi treściami, które sam chciałbym przeczytać.

➡️ TO BRZMI JAK NEWSLETTER DLA MNIE. WCHODZĘ W TO!

Oceń ten wpis
Subskrybuj
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wiseweb
wiseweb
1 rok temu

Brzmi zachęcająco – zabieram się za oglądanie. Dzięki!

Bartek Popiel
Bartek Popiel
1 rok temu
Reply to  wiseweb

Powodzenia, a przede wszystkim zastosuj w praktyce jak najwięcej rzeczy z tego materiału.

Sylwana
Sylwana
1 rok temu

Zabieram się za oglądanie, bo ten temat jest u mnie na czasie 🙂

Bartek Popiel
Bartek Popiel
1 rok temu
Reply to  Sylwana

Tym bardziej cieszę się, że udało mi się wstrzelić 😉

trackback
Jak niskim kosztem stworzyć pierwszy kurs online? - Liczy się Wynik
1 rok temu

[…] Artykuł “Jak w 2022 roku stworzyć kurs online, który będzie się sprzedawać?” […]