Nisko wiszące owoce – za to ludzie pokochają Twoje kursy!

Tworzysz lub zamierzasz tworzyć kursy online? Świetnie się składa, ponieważ jesteś na stronie drugiego artykułu z serii na temat podnoszenia poziomu zaangażowania kursantów!

Jeśli ominął Cię pierwszy wpis, to nadrobisz tutaj: “Planowanie pracy z kursem. Po co i jak klienci mają to robić?”.

A teraz zapraszam Cię już do materiału o metodzie o tajemniczo brzmiącej nazwie “Nisko Wiszące Owoce”.

Zdarzyło Ci się w dzieciństwie iść “na haby”, czy też może “na szaber”, jak to mówi się w niektórych częściach Polski? Wiesz, mam na myśli wskoczenie z kolegami do ogródka sąsiada i zawinięcie mu kilku gruszek? 

Nie?

Ja oczywiście również nigdy nie dopuściłem się takiego występku i znam go tylko z opowiadań kolegów, ale ktoś, kto rwał czereśnie od sąsiada przez kratę, z pewnością pracował później przy kursach online. 

Dlaczego? 

Bo zrywanie łatwo dostępnych owoców, to jedna z najskuteczniejszych metod angażowania kursantów.

Dobrze zaimplementowana metoda Nisko Wiszących Owoców daje potężne efekty zarówno osobie, która korzysta z kursu, jak i jego twórcy. Czyli Tobie.

Dobitnie przekonałem się o tym przy kursie “Liczy Się Czas”… ale tego to już dowiesz się z poniższego materiału wideo.

Włącz nagranie i wysłuchaj do końca, by dowiedzieć się:

✅ Czym dokładnie jest idea Nisko Wiszących Owoców? 

✅ W jaki sposób wdrożyć ją w Twoim kursie?

✅ Jak wpływa na korzystanie z Twojego kursu? 

✅ Dlaczego z biznesowej perspektywy tak ważne jest, by Nisko Wiszące Owoce były w Twoim kursie?

✅ Jakie korzyści daje to Tobie i jak możesz to przełożyć na dalszą sprzedaż?

 

Wielka prośba i… KONKURS!

Włożyliśmy w to nagranie sporo pracy dlatego mam prośbę: pomóż mi dotrzeć do innych osób, którym to nagranie może pomóc. Może wśród znajomych masz kogoś, komu warto podesłać to video? Podeślij nagranie mailem, Messengerem albo udostępnij na Facebooku. 

Z góry bardzo, bardzo dziękuję.

Przygotowałem dla Ciebie również konkurs – możesz wygrać dostęp do kursu “Liczy Się Zaangażowanie”, którego premiera odbędzie się 15 kwietnia 2021r.
Szczegóły konkursu omawiam pod koniec video oraz pod koniec tego wpisu. 

Zapraszam do oglądania i komentowania!

Wskazówka: klikając w koło zębate, możesz wybrać prędkość odtwarzania i obejrzeć nagranie w przyspieszeniu.

 

Wersja tekstowa

Jesteśmy w serii nagrań, w której pokazuję, co zrobić, żeby zwiększyć zaangażowanie kursantów online.

Z tej serii dowiesz się, co możesz zrobić, żeby Twój kurs był wciągający niczym najlepsze produkcje Netflixa. Zobacz, to się wszystkim opłaca. Im więcej osób przerobi Twój kurs, tym więcej osób będzie miało efekty. I te osoby wrócą do Ciebie więcej. Mało tego, będziesz mieć dużo klientów z polecenia, ponieważ ci, którzy mają efekty, będą się chwalić wynikami i tym, że uczyli się od Ciebie. 

To jest drugi materiał w tej serii, więc jeśli ominęło Cię pierwsze video, to koniecznie nadrób zaległości. Link do artykułu o planowaniu nauki znajdziesz TUTAJ.

Dzisiaj natomiast porozmawiamy o czymś takim, jak nisko wiszące owoce: co to w ogóle jest za metoda i dlaczego ma tak potężny wpływ na wyniki Twoich klientów.

Materiały, które zobaczysz pochodzą z kursu “Liczy Się Zaangażowanie”, który już niebawem będzie miał swoją premierę. Uwaga! Możesz dostać dostęp do tego kursu absolutnie bezpłatnie. Szczegóły znajdują się na końcu nagrania. Zaczynamy!

Nisko wiszące owoce

A cóż to jest takiego i jak to można przełożyć na kurs online?

Jeśli mieszkałeś albo mieszkasz w mieście i gdzieś w pobliżu były ogródki działkowe lub domki jednorodzinne, to być może miałeś okazję wybrać się ze znajomymi „na haby” (w niektórych częściach Polski mówi się „na szaber”). Podkradaliście się ze znajomymi, by zwinąć trochę jabłek, gruszek czy innych owoców. Ja oczywiście nigdy na czymś takim nie byłem, ale koledzy mi mówili, że zdarzało im się chodzić.?

Okej, ale o co w tym wszystkim chodzi?

Jak wchodzisz do sadu, to zrywasz owoce, do których dosięgasz. Jak się skończą nisko wiszące owoce, to idziesz po drabinę, czyli korzystasz już z jakichś narzędzi. Ale może się okazać, że nie ma w ogóle potrzeby iść po tę drabinę, bo udało się zebrać tyle tych owoców, że nie ma konieczności, by z niej korzystać.

Zatem idea jest bardzo prosta. Chodzi o to, aby osiągnąć zadowalający efekt tak niskim nakładem pracy, jak to tylko jest możliwe.

Jak to możemy przełożyć na kurs?

Ważne, aby dać na początek swojego kursu lekcje z takimi rzeczami, żeby kursant szybko zobaczył efekty. Dzięki temu szybko budujemy w kursantach poczucie skuteczności. Jak już na początku zobaczą efekty, to z chęcią przerobią kolejne moduły kursu.

Teraz podam Ci przykład:

W kursie „Liczy Się Czas” w pierwszym tygodniu pokazujemy szereg bardzo prostych wskazówek, które niemal natychmiast podnoszą produktywność. Jak ktoś pracuje przy komputerze i zastosuje rzeczy, o których mówimy, to niemal na 100% podwoją swoją produktywność. Ludzie mają szybkie efekty. I to nam daje dwie rzeczy. Po pierwsze, ludzie bardziej się wkręcają i chętniej przerabiają kolejne partie materiału. Po drugie, osoby, które z jakiegoś powodu odpuszczą przerabianie dalszych lekcji i tak mają już konkretne efekty.

Bez względu na to, na jakim rynku działasz, zastanów się, co możesz dać na początku, jakie tricki, które sprawią, że ludzie szybko zobaczą efekty. Jeśli prowadzisz kurs o sprzedaży, to daj coś, co szybko podniesie sprzedaż.

Jeżeli do kursu masz utworzoną grupę, to możesz poprosić osoby, które przerobiły te pierwsze materiały, żeby pochwaliły się wynikami po tygodniu. Następnie poproś, czy ich wypowiedzi możesz wykorzystać w celach marketingowych. Nic nie działa na ludzi tak dobrze, jak pozytywne opinie innych. Dzięki temu pozyskiwaliśmy kolejne osoby na pokład kursu „Liczy Się Czas”.

To by było na tyle. Mam nadzieję, że ta lekcja Ci się spodobała i już wiesz, co trzeba zrobić w swoim kursie i jak go skomponować, żeby ludzie byli nim od razu zafascynowani. 

W następnej części porozmawiamy sobie o tym jak dobrze zacząć i dobrze zakończyć moduły w Twoim kursie. To jest niepozorna kwestia, ale ma olbrzymi wpływ na to, czy ludzie będą go przerabiać, czy go porzucą. Dokonując zmiany tylko na tym polu, możesz się bardzo wyróżnić w swojej niszy.

Zatem do zobaczenia w materiale numer 3 oraz mam nadzieję, że zobaczymy się również na bezpłatnym szkoleniu – szczegóły poniżej. Podam tam o wiele, wiele więcej cennych wskazówek, jak rozpalić miłość klientów do naszych kursów.

Zaproszenie

Zapraszam na pokład kursu Liczy Się Zaangażowanie!

? Prowadzisz biznes online? 

? Sprzedajesz swoją wiedzę opakowaną w kursy online? 

? …i chcesz zarabiać na nich więcej, częściej i szybciej, aby cieszyć się bezpieczeństwem finansowym?

Mam coś właśnie dla Ciebie!


 

Dzięki kursowi “Liczy Się Zaangażowanie” zyskasz:

✅ Nowe, wewnętrzne źródło klientów, którzy będą wracać po więcej i kupować.

✅ Mocną pozycję w swojej niszy. Jako ktoś, kto dostarcza wysoką JAKOŚĆ… a nie tylko sprzedaje. 

✅ Więcej pieniędzy. Zadowoleni klienci będą polecać Twoje kursy kolejnym osobom.

✅ Szansę na wyróżnienie się. Wyróżnisz się w oceanie byle jakich kursów, które teraz  zalewają polski rynek. Dzięki temu klienci przyjdą do Ciebie (zamiast do konkurencji).

✅ Święty spokój. Przestaniesz być niewolnikiem Gigantów Reklamowych. Nawet jeśli dostaniesz bana na FB czy Google, to nie wpadniesz w kryzys.

✅ 1000 wiernych fanów – szybciej od konkurencji. Inwestujesz w dźwignię, dzięki której klienci będą wracać i dużo szybciej rozwiniesz swój biznes. 


>> Pełną ofertę przeczytasz  TUTAJ <<

Konkurs!

 

Konkurs został rozstrzygnięty, jeszcze raz dziękujemy za wszystkie komentarze i gratulujemy zwycięzcom!

Oceń ten wpis
Subskrybuj
Powiadom o
guest

40 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz
Tomasz
3 lat temu

Bo lubię wyzwania a w mojej branży szkolenia online nikogo nie interesują – klient chce tylko końcowy produkt który wykonuje drukarnia… więc zrobienie atrakcyjnego kursu związanego z moją branżą uważam za niewykonalne 🙂 … no chyba że Ty Bartku masz inne zdanie na ten temat 🙂

1. Drukarnia Online i stacjonarna
2.Drobni odbiorcy (gadgety) oraz firmy (plakaty, banery, naklejki)
3. Tajemnice Drukarni https://waikiki.pl/tajemnice-drukarni.html

Joanna Szmit
2 lat temu
Reply to  Tomasz

Tomasz, oczywiście, że klienta raczej mało będzie to interesowało, ale dla osoby, która chciałaby zacząć pracę w takiej branży lub otworzyć własną drukarnię taka wiedza może być bezcenna 😉 Warto zacząć o promowania informacji, że udzielasz w tym temacie konsultacji, a potem zobaczysz, czy warto w to iść dalej.

Monika
Monika
3 lat temu

Pomagam rękodzielnikom żyć z ich pasji, czyli sprzedawać i promować rękodzieło. Czyli #sklepnaetsy i #pinterestdlabiznesu. Moje produkty to kursy prowadzące do otwarcia sklepu na platformie Etsy oraz e-booki wspierające: pozycjonowanie, promocję. KOnkret dla początkujących i zaawansowanych. Dlaczego chciałbym mieć dostęp do kursu “Liczy się zaangażowanie”? Prowadzę przez cały kwiecień 5 edycję mojego flagowego kursu “Sklep na Etsy” i widzę po poprzednich edycjach jak bardzo dbanie o zaangażowanie wpływa na wyniki kursantów i jak bardzo wysokie zaangażowanie wpływa potem na zadowolenie kursantów i na ich opinie o kursie. Treści przez lata dopracowałam na tip top, teraz LICZY SIĘ ZAANGAŻOWANIE! Będę wdrażać… Czytaj więcej »

Wojciech
Wojciech
3 lat temu

Dlaczego to ja powinienem otrzymać dostęp do LSŻ? 1. Chciałbym rozpropagować TRIZ wśród osób kreatywnych i chcących czegoś więcej niż praca na etacie za minimalną krajową. Uzasadnienie: TRIZ pozwala na kreatywne rozwiązywanie problemów za pomocą ustandaryzowanych algorytmów, zatem jest on dobrą rzeczą dla początkujących biznesmenów. Zresztą, jak napisałem wcześniej TRIZ jest stosowany w światowych koncernach (np. Samsung, LG, Hyundai, HP), a koncerny z Korei Południowej nawiązały stosunki z Rosyjską Akademią Nauk (TRIZ pochodzi jeszcze z ZSRR – nie wszystko co przyszło ze Wschodu jest złe). Wprawdzie nie ma danych, odnośnie tego jak bardzo TRIZ pozwolił na oszczędzenie zasobów i czasu,… Czytaj więcej »

Kostek
Kostek
3 lat temu
Reply to  Wojciech

Czemu studia to niewolnictwo? Przecież nikt Cię nie zmusza do ich odbycia. Wielu wybitnych ludzi osiagnęło sukces bez nich. Możesz je rzucić też w każdej chwili.

Wojciech
Wojciech
3 lat temu
Reply to  Kostek

Rozumiem oczywiście co chciał Pan napisać, jednakowoż wydaje mi się, że źle mnie Pan zrozumiał. Powiedziałem, że współczesnym niewolnictwem są praktyki studenckie. Rozmawiałem ze znajomymi, a oni mówili, że albo jest to parzenie kawy, albo wykonywanie pracy jak dla robotnika niewykwalifikowanego. Nie jest to poznawanie struktur i działania organizacji jak to szumnie mówią na uczelniach. O to tylko mi chodziło.

Anna
Anna
3 lat temu

Jestem pedagogiem, doradcą zawodowym i trenerem. Od ponad 12 lat jestem obecna na rynku usług szkoleniowych, jednak to rok 2016 na zawsze zmienił moje życie 🙂 . W momencie gdy na świat przyszła moja pierworodna córka moje priorytety uległy przewartościowaniu, to ona była numerem 1, co prawda nie zwolniłam tempa pracy i Iga była chyba zawsze najmłodszym uczestnikiem szkoleń, które prowadziłam. Zwiedziła pół Polski i większość hoteli 😉 . W 2018 roku na świat przyszedł syn i życie już takie proste nie było 😉 … zaczęłam szukać miejsca, w którym moje dzieci mogłyby się rozwijać, być bezpieczne i gdzie zadba… Czytaj więcej »

Bartosz
Bartosz
3 lat temu

Jak pierwszy raz usłyszałem o gościu, który żyje ze sprzedaży kursów to koniecznie musiałem dowiedzieć się więcej na jego temat. Jak zobaczyłem go pierwszy raz to natychmiast pomyślałem sobie, że to jeden wielki SACM i gościu wszystkich robi w jajo. Tak oto zaczęła się moja przygoda z Bartkiem Popielem 😀 Dzisiaj, kilka lat później, ze szczęką na ziemi pochłaniam niemal każdy materiał, który publikuje Bartek. Sprawdziło się powiedzenie: Nie oceniaj książki po spisie treści 😉 Będę niezmiernie szczęśliwy jeżeli wygram darmowy dostęp do LSŻ, jeżeli tak się jednak nie stanie to i tak będę szczęśliwy bo będę mógł kupić to… Czytaj więcej »

Ewa
Ewa
3 lat temu

Hej! Jak tylko zacząłeś wspominać na story o tym jak ważne jest nasze podejscie i nasze działania aby kursanci przerabiali kursy, a nie kurzyły się w czeluściach komputera, wiedziałam, że to tą drogą chce iść. Wspierać kursantów, aby nie tylko inwestowali pieniądze ale także wyciągali tyle wiedzy ile są w stanie unieść. I chociaż mam na koncie pierwszego ebooka, drugi się pisze. W kolejnych działaniach ide wlasnie w kurs. Myślę, że wiedze z Twojego kursu moge także podciągnąć pod ebooki na początek. (Juz punkty z maili wprowadzam w życie). I w momencie nagrywania pierwszego kursu bede mogła odpowiednio zmotywować, poprowadzić… Czytaj więcej »

Sylwia
Sylwia
3 lat temu

Dzień dobry, Bartku, na wstępie napiszę, czym się zajmuję. Od 2016 r. lat wspieram kobiety w ich rozwoju zawodowym, w zakładaniu i prowadzeniu firm, działam na rzecz kobiet, by wyrównywać ich szanse na rynku pracy, by dawać im merytoryczne i mentalne wsparcie, za które nie muszą płacić, a którego bardzo potrzebują. W tym roku nieformalną działalność pro bono postanowiłam w końcu sformalizować i powołałam fundację, w której chcę jeszcze lepiej móc realizować swoją misję pomocy innym. Grupą docelową są kobiety, które blokują w rozwoju zarówno przekonania, jak i ich ograniczenia finansowe. (Fundacja aktualnie czeka na wpis do KRS. Akt założycielski… Czytaj więcej »

Izabela
Izabela
3 lat temu

Jestem pedagogiem, nauczycielem, edukatorem Pozytywnej Dyscypliny, prowadzę kursy, warsztaty i konsultacje dla rodziców. Moją misją jest pomaganie rodzicom w codziennych zmaganiach z dziećmi, pomoc w tym, żeby rodzicielstwo było pełne satysfakcji, spokoju, cierpliwości, radości i inspiracji, a nie kulą u nogi. A dzieci dostawały od rodziców najlepsze wsparcie w rozwoju, aby wyrosły na zdrowych, spełnionych i szczęśliwych ludzi. Nie mam jeszcze produktów on-line. Jestem w trakcie ich tworzenia. Moją grupą są mamy między 30-40 rokiem życia, aktywne, pracujące, potrzebujące wsparcia, konkretnych, jasnych wskazówek, które sprawią, że ich życie będzie łatwiejsze, bardziej zorganizowane a w relacjach z dziećmi, w rozwiązywaniu problemów… Czytaj więcej »

Aleksandra
Aleksandra
3 lat temu

Dlaczego to ja powinnam otrzymać dostęp do kursu? Kilka lat temu zostałam mama i uświadomiłam sobie, że nie chce prze(azywac mojemu dziecku całego tego traumatycznego bagażu, który w sobie niosę. Ze nie chcę na nie krzyczeć, bo presją jest zbyt duża, nie radzę sobie z emocjami i w ogóle nie potrafię inaczej. I tak zaczelam szukać najpierw przyczyn całej sytuacji, a później metod zmiany emocji, przekonań i podświadomych programów. Tak zostałam sanomentologiem, jednym z pierwszych w Polsce. Używam bardzo prostych i skutecznych metod mediacji z podświadomościa. Zmiany, które zachodzą w moich klientach są fundamentalne. I szybkie. Wystarczy kilka tygodni, żeby… Czytaj więcej »

Anna
Anna
3 lat temu

Mam nadzieję, że ten konkurs powtórzysz jeszcze kiedyś. W tej chwili jestem tak “obładowana” materiałem szkoleniowym i kursami, że pewnie bym zmarnowała potencjał tego kursu, albo zrobiła go za rok. Tak więc trzymam kciuki za zwycięzcę 🙂

Adam
Adam
3 lat temu

Super artykul…jak zawsze;)

Czarek
Czarek
3 lat temu

Uważam, że to ja powinienem dostać dostęp do kursu, ponieważ chciałbym, aby kurs, który współtworzymy z kolegą, zmienił sposób, w jaki firmy (i ludzie) dbają o jakość oprogramowania. Wiem, że to brzmi górnolotnie, ale naprawę wierzymy, że małymi krotkami możemy podnieść jakość projektów, a co za tym idzie, jakość pracy przy tych projektach. Dodatkowo wiele osób, które nam zaufały chcą dopiero wejść (za pomocą wiedzy z kursu) w świat IT. Często pracują w miejscach, które nie wykorzystują pełni ich potencjału i (to też ważne) nie pozwalają na odpowiednie zarobki. Myślę, że wdrożenie rad z tego kursu pomoże uczestnikom go skończyć… Czytaj więcej »

Robert
Robert
3 lat temu

Dlaczego powinienem otrzymać dostęp do kursu? Bo wraz z partnerem jesteśmy na etapie budowania największej w Polsce Akademii dotyczącej tworzenia stron www, copywritingu i marketingu internetowego. Mamy napisane konspekty szkoleń, kończymy pracę nad studiem nagraniowym, więc każda wiedza o tym, jak wyzwolić #zaangażowanie w kursantach jest na wagę złota ?? Wiele z naszych modułów będzie podzielonych na różne produkty, dlatego zależy nam, aby klienci realizowali szkolenia i przekładali wiedzę w praktykę, a później wracali do nas przy okazji kolejnych kursów. Techniki i narzędzia, o których opowiadasz z pewnością będą znakomitym wsparciem w docieraniu z naszą wiedzą do kolejnych osób ?

Ewa Anna
Ewa Anna
3 lat temu

Myślę, że zaangażowanie w ogóle się liczy (oprócz wyników :)) Myślę, że to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu, ale też w miłości czy w biznesie. Dla mnie najważniejsze jest zaangażowanie w związek, w rodzicielstwo, w pracę, w przyjaźń, w pasję i w naukę. Zaangażowanie działa też w literaturze. Zaangażowany czytelnik to ten, który chce czytać dalej, więcej, głębiej. Zaangażowana czytelniczka to ta, która czuje, że książka, którą właśnie trzyma w ręku, została napisana specjalnie dla niej. On i ona angażują się w historię. Angażują się w przygody bohaterów. Angażują się w emocje postaci. Angażują się tak bardzo, że pragną… Czytaj więcej »

Marcin
Marcin
3 lat temu

Dość dawno temu, jak opowiadałeś Bartku o swoich początkach, poleciłeś taką jedną książkę o bogatych ludziach. Nie pamiętam już tytułu, pamiętam natomiast czarną okładkę i morał, który brzmiał mniej więcej tak: popyt na rynku będzie zawsze na (1) usługi dekoracji wnętrz i remonty mieszkań oraz (2) dodatkową edukację. Na remontach za bardzo się nie znam, na edukacji już bardziej – jestem prawnikiem. Jednak myśl o kolejnym na rynku blogu o prawie cywilnym czy rodzinnym przyprawiała mnie o lekkie mdłości. Wybierając temat postanowiłem kierować się zasadą „wybierz coś, co nawet jak już będziesz mieć miliony, będziesz chciał robić, bo będzie ci… Czytaj więcej »

Natalia
Natalia
3 lat temu

Witaj, spodobała mi się idea konkursu. Poczułam chęć wziąć w nim udział. Mimo, że nie mam problemu z płaceniem za Twoje kursy Bartek, bo są świetne. Wprowadzam sukcesywnie Twoje porady z kursu liczy się kampania – w swoim tempie, bo jestem Mamą dwójki maluchów. Uwielbiam dreszczyk emocji konkursowych, więc biorę udział. Pomagam kobietom, wyzwolić się z ograniczających schematów. Nie przez głowę, a poprzez ciało. Budzimy w sobie moc tygrysa! Uczę kobiety jak mówić na głos swoją prawdę. Procesy online, które prowadzę, transformują wszystkie przekoniania, które hamują kobiety, przed stawaniem w swojej mocy i dawaniem światu czystej kreacji bez żadnych zahamowań.… Czytaj więcej »

Bartek
Bartek
3 lat temu

Nauka nie powinna być pracą tak bardzo jak właśnie zabawą. Myślę, że trochę za bardzo wierzymy w szkołę jako wyznacznik standardów nauki. Zamiast siedzieć w ławce i “przyswajać” powinniśmy na bieżąco testować zdobyte porcje wiedzy. Z takim podejściem staram się projektować kolejne kursy, które produkujemy w A4. Chcemy nie tylko wygrać z chorobami cywilizacyjnymi, ale też przesuwać granice, które znamy jako ludzkość. Dlatego kształcimy specjalistów i pasjonatów zdrowego stylu życia w tematach takich jak dieta, ruch, trening i psychologia. W ubiegłym roku opracowaliśmy metodę, dzięki której stworzyliśmy kilka kursów i jestem pewien, że w tych tematykach nie da się wyprodukować… Czytaj więcej »

Bartek
Bartek
3 lat temu

Cześć! Moim hobby i zarazem pasją jest po prostu WordPress. Od kiedy go poznałem, od razu wciągnął mnie na dobre. Zacząłem intensywnie realizować swoje projekty, wiele się przy tym ucząc i tak to się już ciągnie prawie 2 lata. Będąc na wielu grupach zauważyłem, że ludzie nie radzą sobie z swoimi stronami (które w zdecydowanej większości stoją na WP) i wtedy powstał pomysł żeby dzielić się z nimi zdobytą przeze mnie wiedzą, a przy okazji ją sobie usystematyzować. Póki co nie posiadam żadnych swoich produktów, ale dostarczam moim odbiorcom codziennie dawkę wiedzy na temat stron internetowych i WordPressa. Zapraszam do… Czytaj więcej »

Daniel
Daniel
3 lat temu

Chcę pomóc mojemu pracodawcy w jego kursach, przy okazji dołożyć swoją cegiełkę do tego procesu i wyróżnić się jako asystent, a na dodatek poprosić o podwyżkę/premię i zainwestować więcej w wiedzę oraz szkolenia, m.in. wykupując kursy Bartka odwdzięczając się tym samym za zaangażowanie 😛

Gosia
Gosia
3 lat temu

Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości czy ta technika/metoda działa, to jestem żywym dowodem, że .. działa i to jak! :). Przerobienie Liczy się Czas Bartka tak zmieniło moje życie, że czas który odzyskałam poświęcam na pracę nad moim pierwszym kursem online. Czas mam, całą kampanię rozgryzę z LSK. Do kompletu brakuje mi więc jeszcze zaangażowanych kursantów. Wiem, że mogą tacy być gdy zastosuję się do zaleceń Bartka z kursu Liczy się zaangażowanie dlatego to ja powinnam otrzymać do niego bezpłatny dostęp- bo jestem przykładem, że na prawdę liczy się zaangażowanie a umiejętne zorganizowanie kursu i przeprowadzenie przez niego uczestników zamienia… Czytaj więcej »

Bartosz
Bartosz
3 lat temu

Kurczę, po raz pierwszy biorę udział w konkursie 😀 Czemu akurat ja? Powodów jest kilka, ale jest jeden główny. 19 kwietnia startuję z bezpłatnym kursem edycji wideo w darmowym programie. Od 16 kwietnia zaczynam proces nagrywania do niego materiałów i pomyślałem… “Kurde, chce wskoczyć na wyższy level, dać więcej Kursantom mimo, że jest to darmowy kurs. Chcę dać z siebie maksimum, zaskoczyć Odbiorców, aby potem otrzymywać wiadomości, które jednoznacznie powiedzą, że przekroczyłem oczekiwania.” Tego właśnie chcę! Moją misją jest nauka jak największej ilości osób edycji wideo. Głównie tych początkujących, bo to oni mają wiele obaw i ciągle stoją w miejscu.… Czytaj więcej »

Krzysiek
Krzysiek
3 lat temu

Dlaczego ja? Bo to co robię jest ważne i zmienia ludziom życie na lepsze. Uczę słuchać. Robię to między innymi dlatego, że widzę jak bardzo się mijamy. Z naszymi dziećmi, żonami i mężami, czasem tez współpracownikami czy klientami. Wiem tez jak się czujemy, kiedy ktoś nas naprawdę wysłucha – i ile to daje. To potrafi zmienić komuś życie. Chciałbym, żeby tego słuchania było na świecie więcej – i by było ono głębokie. I chciałbym tego lepiej uczyć. Moja grupa docelowa to przede wszystkim ludzie, którzy gdzieś zgubili ważne dla siebie osoby – na przykład nie mogą się dogadać z własnymi… Czytaj więcej »

Zuza
Zuza
3 lat temu

Cześć 🙂 Nazywam się Zuza i jestem fotografem – głównie pracuje jako fotograf ślubny i rodzinny. Od jakiegoś czasu publikuję również treści dla fotografów poprzez Instagram i YouTube. Jestem właśnie w trakcie pisania dwóch ebooka i nagrywania pierwszego kursu. Na ten moment nie mam wypuszczonego żadnego produktu online, ale mam już listę kilku produktów które chciałabym w tym roku wypuścić Chciałabym wypuścić produkty dla fotografów bo widzę niszę na tym rynku i z przeprowadzonych wstępnych badań wiem, że jest to produkt potrzebny na rynku. Moją grupą docelową są głównie fotografowie, którzy startują ze swoim biznesem i chcą dowiedzieć się rzeczy… Czytaj więcej »

Łukasz
Łukasz
3 lat temu

Bartek, czy pamiętasz ten dzień? Dzień, w którym zaczynałeś swoją przygodę z kursami? 
 Pamiętam Cię jeszcze z porannych filmików motywacyjnych na YT 🙂 Teraz czas na mnie. Strasznie się boję, ale 1 stycznia powiedziałem sobie „Łukasz, w 2021 nie boimy się.” Od ponad roku myślę o własnym, pierwszym kursie online dotyczącym skutecznej nauki języków obcych. Dzielę się moimi metodami na Instagramie, bez „walenia ściemy”, za darmo pomagając innym. Doszedłem do B1 z języka włoskiego w 100 dni, dokumentując cały proces. Zbieram materiały, badania naukowe, zacząłem przygotowania do tworzenia kursu, żeby pomóc innym, ale czuję, że czegoś brakuje. Myślę, że… Czytaj więcej »

Łukasz
Łukasz
3 lat temu
Reply to  Łukasz

Na IG @lukasz__gladysz 🙂

Ewa
Ewa
3 lat temu

Jestem trenerem odżywiania i na co dzień pomagam, głównie kobietom, odzyskać zgrabną sylwetkę oraz stawać się zdrowszymi i szczęśliwszymi, wspierając je w odchudzaniu, edukowaniu i budowaniu zdrowych nawyków. Prowadzę Klub Równowaga we Wrocławiu, a od kilkunastu miesięcy działam również „w sieci”. Na szkoleniach dzielę się z podopiecznymi moją wiedzą, doświadczeniem i praktykami w skutecznym budowaniu nawyków. Od jakiegoś czasu myślałam o wprowadzeniu do oferty kursu online, ale z moim „zielonym” mózgiem nie czułam tego. Nie chciałam wyprodukować jedynie kursu i sprzedać. Chciałam, żeby ludzie, którzy go kupią, mieli efekty. To dopiero daje mi satysfakcję z mojej pracy. Bo ja nie… Czytaj więcej »

Adam
Adam
3 lat temu

Pomagam kobietom po 30tce zmieniać nawyki żywieniowe. Uczę dokonywać mądrych wyborów. Obserwuję dookoła, jak wiele kobiet tkwi w błędnym kole odchudzania, niczym chomik w karuzeli. Czas to zmienić. Uświadomić, gdzie popełniają błędy. Pomóc.

Strona www w trakcie przygotowywania. Kurs będzie pierwszym produktem online, dlatego chciałbym, aby dał jak najwięcej wartości 🙂 Jestem pewny, że LSZ mi w tym pomoże 🙂

Tomasz
Tomasz
3 lat temu

Ponieważ człowiek nic nie zrobi bez zaangażowania. Nie spełni żadnego marzenia ani nie osiągnie żadnego celu. To banał, ale kurs LSK od Bartka pokazał mi, że z właściwą motywacja i zaangażowaniem można wieje zdziałać i dla siebie i swoich klientów. A zajmuje się produkcją materiałów do kursów online 🙂