“Po co żyjesz?” Bo ja po to, żeby…

SPEŁNIAĆ MARZENIA!

Oglądałem kiedyś na youtube taki filmik, gdzie koleś robił sondę na ulicy i zadawał ludziom proste pytanie: “Po co żyjesz?”

I wiecie co jest obrzydliwie smutne? Że większość totalnie nie wiedziała co powiedzieć!

Moja odpowiedź jest prosta: żyję po to, żeby spełnić jak największą ilość marzeń swoich i swojej rodziny, oraz inspirować i wspierać ludzi, którzy dążą do tego samego wszelkimi znanymi mi sposobami 🙂

Zakładając tego bloga wymyśliłem sobie, że będzie on w ścisłej czołówce blogów w tematyce szeroko rozumianego rozwoju osobistego. Patrząc po ilości czytelników, waszym zaangażowaniu, mailach i listach jakie każdego dnia otrzymuję śmiało mogę powiedzieć, że dokonaliśmy rzeczy wielkiej. My, bo bez was ten blog nic by nie znaczył.

Mam do zrealizowania jeszcze dwa ogromne pomysły biznesowe,które chcę doprowadzić do takiego stadium, żebym nie musiał ich nieustanne nadzorować. Będę ich tylko doglądał z różnych zakątków świata, ale o tym innym razem.

Wydałem dwie książki, prowadzę szkolenia, skoczyłem na bungee, zobaczyłem mały kawałek świata, przeszedłem liczący ponad 100km kierat, biegam maratony (w tą niedzielę biegnę w Warszawie), a w minioną sobotę skoczyłem ze spadochronem.

Nie mogę powiedzieć, że zawsze wszystko szło jak po maśle. Oj nie. Czasami było piekielnie ciężko, ale sport, którego w moim życiu zawsze było dużo nauczył mnie, że na efekty trzeba poczekać. No więc czekałem i się doczekałem 🙂

Wróćmy jednak do skoku. Jest to coś niesamowitego. Nie potrafię ująć w słowa tego, co towarzyszyło mi podczas lotu. W samolocie nie czułem w ogóle strachu. Minimalny moment zawahania pojawił się w momencie gdy usłyszałem: “Ok, teraz my”.

Podeszliśmy do krawędzi drzwi i nagle HOPSA!!!, i spadamy z prędkością 200km/h 😀

Bez wahania mogę powiedzieć, że żyję swoim wymarzonym życiem i jestem szczęśliwy. Wszystko co osiągnąłem zawdzięczam temu, że kiedyś wymyśliłem sobie jak chcę żyć, a później podjąłem decyzję, żeby swoje marzenia urzeczywistnić.

Zobacz video ze skoku. Od 3:00 minuty cały lot jest w zwolnionym tempie i przy nastrojowej muzyce. Zatrzymaj się na te kilka minut i poczuj klimat.

4.8/5 - (145 głosów)
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments