Jak zarobiłem 89 726 zł w 4 dni?

Nie mogłem sobie wyobrazić lepszych urodzin.

Bez wątpienia ostatnia kampania była najlepsza jaką udało mi się przeprowadzić, a maj był rekordowym miesiącem pod względem zarobków. Kiedy zrobiłem ostateczne podsumowanie, to prawdopodobnie miałem taką minę jak ta urocza blondynka ze zdjęcia 😀

Dlatego już na wstępie chciałbym podziękować wam, moim czytelnikom i klientom za zaufanie.

Za to, że przychodziliście na szkolenia, kupujecie kursy, zgłaszacie się na konsultacje i zatrudniacie mnie do realizacji całościowych wdrożeń w waszych firmach.

Dziękuję za maile, w których piszecie, że robimy dobrą robotę, i w których dzielicie się swoimi efektami. Dziękuję za to, że w komentarzach tutaj na blogu, pod nagraniami na YouTube jak i na fanpage jest kulturalna rozmowa, a jeśli pojawiają się jakieś uwagi wobec mnie, czy innych komentujących, to zawsze jest to robione z klasą i poszanowaniem odmiennych poglądów.

Choć osobiście poznałem tylko malutką garstkę z was, to dziękuję, że jesteście, kibicujecie mi, widzicie w tym wartość i wspieracie to nie tylko dobrym słowem, ale i finansowo.

Drugi etap za nami

W zeszłym roku porządnie przysiadłem do tego, żeby zaplanować strategię bloga na najbliższe lata. Oczywiście to nie jest tak, że coś tam sobie rok temu wymyśliłem i teraz będę uparcie szedł tylko tą drogą.

Kroczę nią, ale jednocześnie rozglądam się na boki, bo życie potrafi zaskakiwać. Może się okazać, że to co wymyśliłem z perspektywy czasu jest totalnie chybione. Natomiast na horyzoncie mogą pojawić się rzeczy, których nie brałem pod uwagę, a są szalenie wartościowe.

Kampania urodzinowa była drugim etapem całej strategii. Pierwszym krokiem było przejście w zeszłym roku z domeny BartekPopiel.pl na LiczySieWynik.pl.

Początkowy plan był taki, żeby jednocześnie zrobić rebranding i wycofać ze sprzedaży kursy, ale ostatecznie uznałem, że 30 urodziny będą znacznie lepszą okazją do takiej promocji. No i intuicja mnie nie zawiodła 😉

Trzeci etap zmian zacznie się już niebawem.

Ile dokładnie blog zarobił w maju?

Za chwilę pokażę dokładne cyferki, ale w dużym skrócie:

Kampania urodzinowa w cztery dni, od 18 do 21 maja wygenerowała dokładnie 89.726 zł.

Natomiast przychody w całym maju wyniosły dokładnie 111.195 zł!

To nie są powalające kwoty jak na zarobki w kampaniach internetowych, jednak w blogosferze to prawdopodobnie jeden z najlepszych wyników.

Ta kampania co prawda wygenerowała ponad 89 000 zł w 4 dni, ale zaufanie czytelników i reputację wśród klientów buduje się latami. Prowadzę blog ponad 7 lat: napisałem setki artykułów, wrzuciłem ponad 200 filmów na swój kanał, staram się w miarę często publikować na Facebooku i szybko odpowiadać na maile, komentarze i prywatne wiadomości. Po prostu święcie wierzę w to, że im więcej wartości daję, tym więcej do mnie wraca 🙂

Większość blogerów zarabia tylko i wyłącznie na współpracy z markami, natomiast ja od samego początku postawiłem na własne produkty: kursy online, szkolenia, warsztaty i konsultacje. I to się u mnie sprawdza. W zasadzie od ponad roku skupiam się jedynie na działaniach online, ograniczając do minimum szkolenia stacjonarne i konsultacje.

Nie neguję w żaden sposób współpracy z markami – po prostu ja wybrałem ścieżkę, nad którą mam większą kontrolę, i która jest dla mnie bardziej przewidywalna.

Kłopot jest jeszcze taki, że agencje nie chcą się zgodzić na moje ceny, bo podobno takich stawek nie żądają blogerzy nawet z trzykrotnie większym zasięgiem.

Niemniej ja sobie stawek nie wziąłem z kosmosu: policzyłem ile średnio zarabiam na kwartał, podzieliłem to przez ilość wpisów no i wyszło mi ile mniej więcej warty jest jeden wpis. Gdybym brał pod uwagę sam maj, w którym na blogu ukazało się 6 wpisów, to wychodzi, że każdy wpis wart jest ok. 18 500 zł 😀 Oczywiście stawki, które podawałem są znacznie mniejsze, bo jak wspomniałem wziąłem pod uwagę zarobki kwartalne.

Mam nadzieję, że tym artykułem uda mi się przekonać kilka mądrych osób, że nie liczy się tylko ilość obserwujących, ale także głębokość relacji.

Na czym dokładnie zarobiłem pieniądze?

Oto co dokładnie składa się na te 111.195 zł.

1. Kampania urodzinowa

W maju kończyłem 30-stkę i z tej okazji można było kupić pakiety moich kursów promocyjnych cenach. Przygotowałem dwa pakiety:

Pakiet Silver – składały się na niego kursy o łącznej wartości 4714 zł. Pakiet można było nabyć za 397 zł.

Pakiet Gold – w skład tego pakietu wchodziły wszystkie kursy z Pakietu Silver, oraz dwa znacznie bardziej rozbudowane szkolenia na temat budowania relacji i marketingu. Łączna wartość pakietu wynosiła 6108 zł, a jego cena wynosiła 697 zł.

W tym nagraniu powiedziałem, że chciałbym, aby zeszło łącznie 150 pakietów. Przy czym uważałem ten wynik za mocno zawyżony (ale im ambitniejsze plany, tym lepsze efekty). Ostatecznie kupiliście 158 pakietów. Ten wynik jest po prostu RE-WE-LA-CY-JNY!!!

Oto jak wygląda cała sprzedaż za maj:

maj-2016-ementor1

Ostatnia godzina sprzedaży była naprawdę imponująca 😉

 

Przez cały maj sprzedawały się także pojedyncze sztuki innych kursów i pozostała sprzedaż była na kwotę 5786 zł.

Poza Kampanią urodzinową prowadziłem konsultacje z klientami indywidualnymi:

maj-2016

Wypłaciłem jeszcze prowizję ze sprzedaży książki na kwotę 1993 zł, ponadto zyski z inwestycji kapitałowych wyniosły w maju 4906 zł.

Podsumujmy wszystko:

Sprzedaż kursów – 95512 zł

Konsultacje – 8784 zł

Prowizja z książki – 1993 zł

Zyski z inwestycji – 4906 zł

SUMA: 111.195 zł

Jak widać na własnych projektach też można zarobić. Jeżeli prowadzicie blogi / vlogi i chcecie wejść we własne produkty i uważacie, że mógłbym pomóc, to zapraszam do kontaktu 🙂  Już niebawem będzie możliwość porozmawiania ze mną na ten temat 1 na 1, ponieważ znów ruszą bezpłatne konsultacje. Zapisy będą uruchomione wraz z pojawieniem się pierwszego materiału z Teneryfy. Aby nie przegapić zapisów:

Zapisz się do newslettera, żeby dostawiać powiadomienia o nowych wpisach: kliknij tutaj 

Polub fanpage: Facebook.com/liczysiewynik

Subskrybuj YouTube: kliknij tutaj

Obserwuj snapchat: bartekpopiel

Można także skontaktować się mailowo (ale to raczej z drobniejszymi sprawami).

Na co zostaną przeznaczone pieniądze?

Wiem, że takie kwoty mogą robić wrażenie, ale zejdźmy na ziemię. Nic się u mnie nie zmieni. Wakacje już były, żona zostaje ta sama, dalej będę jeździł Octavią, a pieniądze zostaną podzielone na…

Podatki

Po pierwsze muszę zapłacić podatek. Jako firma usługowa mam małe koszty. Nabijanie kosztów tylko po to, żeby nie oddać pieniędzy fiskusowi jest po prostu głupie.

Boli mnie to, ale w czerwcu przyjdzie mi zapłacić kilkadziesiąt tysięcy złotych podatku. Jakby po 20-stym czerwca nie pojawił się żaden wpis, to znaczy, że dostałem zawału robiąc ten przelew.

Reinwestycje

Zdecydowana większość zarobionych pieniędzy zostanie włożona w firmę: chcę realizować większe projekty, ale sam nie jestem w stanie ich ogarnąć. Dlatego pokaźną pulę muszę zabezpieczyć na pensje dla nowych pracowników i podwykonawców. Czekają mnie także wydatki na nowy sprzęt, testy i reklamę.

Projekty poboczne

W nagraniu „Jak zarobić milion w internecie?” pokazywałem wam, że poza blogiem mam też projekty poboczne związane m.in. z rynkiem efektywnej nauki. Chcę je rozwinąć i poukładać w taki sposób, żeby działały jak najbardziej automatycznie i bez mojego udziału. To też wymaga wyszkolenia kogoś, żeby tego pilnował, testów reklam itp.

Inwestycje

Od jakiegoś czasu część nadwyżek wypracowanych przez firmę przeznaczam na inwestycje. Do tej pory były to raczej rzeczy związane z rynkiem kapitałowym, teraz zamierzam wejść także w temat nieruchomości.

Co ciekawe powoli udaje mi się dobijać do punktu, że zyski z inwestycji prawie są w stanie pokryć nasze miesięczne koszty życia, co oznaczałoby, że osiągnięcie wolności finansowej przed 35 rokiem życia jest bardzo prawdopodobne.

Działamy dalej!

Jestem bardzo zadowolony z tej akcji, ale jak widzicie za bardzo nie poszalejemy, bo praktycznie wszystko będzie włożone w rozwój firmy, aby takie przychody pojawiały się nie raz na jakiś czas, ale co miesiąc 😉 Wiem, że droga, którą wybrałem jest dobra, tylko skala działania musi być większa.

Już niedługo na blogu pojawią się materiały, które realizowaliśmy na Teneryfie. Chyba nad żadnymi materiałami nasz montażysta nie spędził tylu godzin. Żadne z dotychczasowych materiałów nie wymagały także takiego nakładu finansowego, no ale efekt jest bardzo dobry. Jak ktoś jeszcze nie widział intro, to proszę bardzo:

Poza tym wróci seria „Poranny inspirator!”. Pamięta ktoś te nagrania? Wiem, że już kilka razy zapowiadałem powrót inspiratorów, ale teraz naprawdę ruszamy, bo prace już trwają.

Jeszcze coś osobistego 😉

11 czerwca obchodziliśmy z Olą 5 rocznicę ślubu. Nie mam bladego pojęcia kiedy to zleciało i cieszę się jak diabli, że udało nam się stworzyć styl życia, w którym na wszystko jest czas i żaden z istotnych dla nas obszarów nie jest zaniedbany.

Moi drodzy naprawdę każdy z was może mieć takie życie jakie chce. Kiedy braliśmy ślub mieszkaliśmy w małej kawalerce, gdzie kuchnia była jednocześnie moim biurem. Zaczynaliśmy kompletnie od zera: bez tradycji biznesowych, bez znajomości i pieniędzy. Wszystko trzeba było budować od podstaw. Poukładanie tego wszystkiego wymagało czasu, cholernie dużo wysiłku, zdobycia odpowiedniej wiedzy i wyrozumiałości, ale było warto.

Poza tym trzeba zadbać o: odpowiednio dużą motywację, produktywną pracę i pracowanie w trybie “laserowej koncentracji”. Przypominam, że bardzo dużo praktycznych, sprawdzonych i gotowych do zastosowania od zaraz wskazówek macie w ebooku i audiobooku, który udostępniam całkowicie bezpłatnie: “Przestań jęczeć i weź się wreszcie do roboty!”. To 175 stron samych konkretów. Aby pobrać ebooka KLIKNIJ TUTAJ.

A na koniec kilka fotek 😉

slub-111a

slub-141a

slub-372

slub-195

slub-385

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Michał Maj
Gość
Michał Maj

Poranny inspirator w postaci live’ów na Facebooku – to jest to 🙂

Agnieszka Skupieńska
Gość
Agnieszka Skupieńska

Fantastyczny wynik! I bardzo budujące to, co napisałeś na końcu – każdy może mieć takie życie, jakie chce. Podpisuję się pod tym obiema rękami 🙂

Anna i Artur
Gość
Anna i Artur

Moje gratulacje! Wynik imponujący 🙂 Powodzenia w “osiągnięcie wolności finansowej przed 35 rokiem życia jest bardzo prawdopodobne.”. Pozdrawiam i życzę udanego dnia

Paulina Bulek
Gość
Paulina Bulek

Super! Cieszę się, że udało Ci się zrealizować to, co sobie założyłeś. Udowadniasz, że solidna i wytrwała praca w blogosferze przynosi rezultaty! Tak trzymaj Bartku!

Paweł Zieliński
Gość
Paweł Zieliński

Ostatnio sam wychodzę z założenia, że nic samo nie przychodzi i od czasu do czasu trzeba zmienić sprzęt, kupić lepsze materiały itd. Robiąc ciągle to samo w taki sam sposób będziemy uzyskiwali takie same wyniki, a przecież lepiej się rozwijać! 🙂

Gratuluję wyników i trzymam kciuki za wszystkie przedsięwzięcia związane z firmą 🙂

Tomek Lach
Gość
Tomek Lach

Nooo Barterk… grubo! Gratuluję i nic tylko się inspirować! 🙂

Pata bloguje...
Gość
Pata bloguje...

Wow! Chylę czoła! 🙂

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Jesteś niesamowity, wielkie gratulacje! Takiego przelewu do urzędu skarbowego nawet nie potrafię sobie wyobrazić, może lepiej weź przed tym coś na uspokojenie 😉

Magda
Gość
Magda

Bartek, bardzo się cieszę z twojego rozwoju i twoich sukcesów, bo zasługujesz na to jak nikt inny! 🙂 tyle dobrego “nakładłeś” mi do głowy, uświadomiłeś wiele rzeczy, życzę ci jeszcze więcej dobrych rzeczy! 😀

jedz z apetytem
Gość
jedz z apetytem

z calego serca dalszych sukcesow!!!!

Janusz Mielnicki
Gość
Janusz Mielnicki

Bartek, serdecznie gratuluję takiego wyniku! Przykłady takich ludzi jak Ty pokazują, że jeśli się chce to na prawdę można osiągnąć wiele. Życzę dalszych sukcesów 🙂

Kasia Pszonicka
Gość
Kasia Pszonicka

Moje gratulacje! Wynik niesamowity, ale zapracowałeś na niego latami zdobywania zaufania czytelników 🙂 Tak trzymaj!

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Gratulacje 🙂 I genialnie że inspiratory wracają, dzięki wielkie! 🙂

Marcin
Gość
Marcin

Gratulacje!
To jeszcze się pochwal na jakich inwestycjach kapitałowych zarobiłeś prawie 5k? Chyba nie na lokatach?;)

Marta B. Kowalska
Gość
Marta B. Kowalska

Gratuluję z całego serca i szczerze podziwiam 😀

aniamaluje
Gość
aniamaluje

Gratuluję pięknego wyniku, pracowałeś na to latami. Polecam jakąś melisę przed wysłaniem przelewu do skarbówki 😀

Dominika Rau
Gość
Dominika Rau

Bartku, świetny wynik. Wielkie gratulacje!!! Rzetelna praca, mega zaangażowanie – to widać na każdym kroku 🙂
P.S. Stałeś mi się bliższy z powodu daty ślubu. 11 czerwca – od tego roku też jest to moja (i mojego już-męża) rocznica. Właśnie kilka dni temu wzięliśmy ślub! 😀

Jaknegocjowac.com.pl
Gość
Jaknegocjowac.com.pl

petarda!
Gratulacje

Michał Kula
Gość
Michał Kula

Piękny wynik pokazujący jak mocno i mądrze pracujesz nad wszystkim. Wkładasz w to wszystko mnóstwo serca a do tego jesteś szczery i profesjonalny – to procentuje.

Jestem na etapie planowanie własnych produktów i materiałów ale do tej pory ciężko było mi się do tego przemóc. Twój artykuł dał mi porządnego kopniaka.

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów! 🙂

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Gratuluję wyników, naprawdę świetna robota! 🙂

Cyniczny
Gość
Cyniczny

Świetna sprawa! Sam będę osobiście zainteresowany konsultacją z Tobą Bartku, także będę wyczekiwać informacji!

Mateusz Englot
Gość
Mateusz Englot

Świetny wpis i równie świetny wynik, gratulacje! 🙂

Przemek Fidzina
Gość
Przemek Fidzina

Bartku, baardzo dobra robota. Keep up the good job! 🙂 Polecam konsultacje kolejnym osobom, mam nadzieję że przybędzie Ci klientów.
Pozdrawiam

Wojtek
Gość
Wojtek

Gratuluje wyniku, świetna robota! 🙂 Na szczęście miałem już wszystkie Twoje szkolenia, około 23.00 dokupywałem tylko SnG 2.0 z serwisu Piotrka Ciupaka, żeby mieć “na potem” 🙂 Dużo się u mnie dzieje dzięki Twoim kursom (zacząłem od Extreme Productivity), niedługo, jak już osiągnę swoje główne cele napiszę Ci list z podziękowaniem, narazie dalej masa pracy (ale już mniej niż było, własna działalność…) + ślub za 6 tygodni także jest co robić, więc na ten moment z tego miejsca dziękuję za Twoją pracę. Współczuję też podatków, to potrafi zdołować człowieka, mam nadzieję, że rozliczasz się kwartalnie i choć część inwestycji pójdzie… Czytaj więcej »

Zabolcuj.pl
Gość
Zabolcuj.pl

Pamiętam jak kiedyś natrafiłem na Ciebie bodajże w 2013 roku… Kiedy wypuściłeś nagranie odnośnie lenistwa 😉 Miało chyba wtedy one ponad 200tys odsłon 🙂

Sporo się zmieniło od tego czasu 🙂
Pozdrawiam i czekam na 3 etap 😀

Diana Korzeb / Językowy Precel
Gość
Diana Korzeb / Językowy Precel

Gratulacje Bartku, świetna robota :)!

Rafał Kwaśniok
Gość
Rafał Kwaśniok

Jestem dumny z Ciebie!

Marek
Gość
Marek

Gratuluję. Aczkolwiek ja nie podzielam takiego sposobu na wzbogacanie się. Stawianie ludzi pod presją czasową trąci trochę manipulacją… Rok temu w lipcu w dokładnie ten sam sposób dałem się zrobić kupując pakiet “Extreme Productivity”. Omamiła mnie też informacja, że kurs tak “naprawdę” wart jest kilka tysięcy, a Ty WYJĄTKOWO I TYLKO TERAZ rzucasz go w cenie bodajże 99zł. Teraz już wiem, że to kolejna manipulacja, żeby tylko Klient rzucił się na produkt. Pamiętam też, że oprócz presji czasowej i manipulacji ceną pojawiła się informacja, że jeśli wyjdę ze strony z ofertą to oferta zniknie i nie pojawi się drugi raz.… Czytaj więcej »

Zbigniew Klejna
Gość
Zbigniew Klejna

Mareczku, moim zdaniem nabyles materialy, przerobiles je w pospiechu i czekasz na efekty ktore ciagle nie nadchodza. Pamietam z podstawowki ze jak bralem ksiazke do czytania, lub nawet lekture, to jakby byla oblozona w drut kolczasty i po chwili robilem cos bardziej przyjemnego. I tak mi zostalo przez reszte edukacji-zawodowka,liceum 20 lat temu. Obecnie rodzina i rutynowa praca by to wszystko utrzymac i jakos godnie zyc, ale przypomnialem o swoich marzeniach. W poranki biegajac slucham audiobooki, a nie jakies pa ta pim!, pa ta pum! Po pracy jak najwiecej czasu staram sie poswiecic dla synka by wyszedl z jakania, a… Czytaj więcej »

Beata Goździk
Gość
Beata Goździk

Wielkie gratulacje 🙂 A ja dopiero na początku, za miesiąc zmieniam miasto a tym samym wszystko przewróci się u mnie do góry nogami i już teraz nie ma odwrotu, gdyż obecnie jestem ustawiona”trąbą” do przodu 🙂

Marek
Gość
Marek

Nie chodzi o to, że obniżyłeś cenę, bo wycofywałeś produkt. Chodzi o tę presję czasową. Myślę, że ludzie działają wtedy pod wpływem impulsu i nie do końca racjonalnie. To coś w stylu wyprzedaży w Media Markt. Czy to nie jest manipulacja?

Ula z prostoofinansach
Gość
Ula z prostoofinansach

Obyś jak największe podatki płacił 🙂 Kiedyś taki slogan mieliśmy w telewizji. Ale w zupełności się z nim zgadzam i tego życzę 🙂 Genialny wynik miesiąca, wiem , wiem, lat. Oby jak najczęściej zagościł u Was taki maj 🙂

Tomek
Gość
Tomek

Bartek, ja też chce mieć takie życie, ale jestem zagubiony nie wiem co mam robić, nie mam w ogóle pieniędzy, nie jestem zaradny tak jak Ty.
Mam mnóstwo marzeń ale nie wierzę że uda mi się kiedyś zrealizować…
Co mam robić???
Z góry dzięki za odpowiedź

Bożena Kubera-Oblńska
Gość
Bożena Kubera-Oblńska

Witaj Bartku, gratuluje efektywnej kampanii, i zazdroszczę może nie samego wyniku co determinacji, systematyczności, uporu i pokory:) Obserwuje Cię od pierwszych kroków stawianych na rynku szkoleniowym i samodoskonalenia i sama jestem zdziwiona, jak ten czas leci. Nie mogę powiedzieć, że jestem twoją największą fanką, ale jestem pełna szacunku dla Twojej postawy i automotywacji. Ja podobnie jak Ty wierzę, że można coś osiągnąć, tylko nie zawsze nam się chce i sami nie potrafimy się do tego przyznać. Lepiej się czujemy jak inni są winni, że nam nie wyszło.A w życiutrzeba się tylko zdecydować czy szukamy sposobu jak zrealizować swoje marzenia czy… Czytaj więcej »

Krzysztof - Kraków/EU
Gość
Krzysztof - Kraków/EU

Gratuluje determinacji ! 🙂

Mario P.
Gość
Mario P.

Szczere, szczere gratulacje. Bloga czytam od 6 lat i ciesze sie ze robisz takie postepy. Dodaje mi to mnostwo wiary w moja droge “na siebie” czyli poboczne dzialanie od zera do…

Lidia (Inspirujące mamy)
Gość
Lidia (Inspirujące mamy)

Podziwiam transparentność! Gratuluję wyniku i życzę dalszego rozwoju!

Michał
Gość
Michał

wow. Jestem na Twoim blogu pierwszy raz – nie mam pojęcia jak nie mogłem znać Cię wcześniej. Czytając Twoje artykuły mam wrażenie jakbyśmy się znali kopę lat.

W dodatku właśnie zbudowałeś we mnie niesamowitą siłę i motywację, że mój pomysł, który rzeźbię w głowie od wielu lat i zacząłem nad nim pracować we wrześniu zeszłego roku ma sens.

Wielkie dzięki za to co robisz, a ja zostaję wiernym czytelnikiem i biorę się (nietypowo!) za lekturę całego blog od pierwszego artykułu więc… spodziewaj się wielu moich komentarzy 🙂

Alina Szklarska
Gość
Alina Szklarska

Fantastyczny wpis i fantastyczny wynik! Ja też jestem jedną z tych, którzy czytają/oglądają Cię od kilku dobrych lat i naprawdę super się obserwuje, jak systematycznie podbijasz świat 😀

Kasia
Gość
Kasia

Swoim wynikiem udowadniasz, że liczy się w działaniu niesamowicie motywacja i cel, który mamy wytyczony. Sledzę na bieżąco twoje poczynania Bartku i mimo że nIe jestem w branży ekonomicznej, to bardzo dużo daje mi spojrzenie na sposób twojego działania. Prowadzę rodzinny dom dziecka i mamy różne dzieci – jest jedna cecha wspólna, która je łączy, mianowicie tylko wtedy zaczynają działać w kierunku polepszenia swojego losu, gdy widzą, po co warto się zmieniać, a do tego potrzebna jest motywacja dlatego staramy się je pozytywnie “nakręcać”. Także najważniejsze wydaje się w życiu to, co mamy na horyzoncie 🙂 Życzę żebyś miał same… Czytaj więcej »

Łukasz Ferenc
Gość
Łukasz Ferenc

Glowa mala Bartek! Gratulacje wytrwalosci, spelnienia i sukcesu!

Yves Klein Blue
Gość
Yves Klein Blue

Wzbogaciłeś się, ALE żona zostaje ta sama, obok Octavii, tak? Teoretycznie zabawne, praktycznie stereotypowe i niesmaczne. Taki tekst może przejdzie jako luźny komentarz w gronie mającym do siebie dystans, ale na piśmie budzi raczej reakcję “poważnie ktoś się nie wstydzi wrzucać żony między wakacje a samochód?” (których zmiana na lepsze może być zupełnie poważnym i nieżenującym motywatorem).

maximer006
Gość
maximer006

No powiem Ci, jestem pod wrażeniem. Nie wiele osób potrafi pochwalić się takim wynikiem.
Jesteś najlepszy w swoim fachu, daj mi czasem parę porad, zajrzyj do mnie 🙂
http://shate-mag.by/node/20
Pozdro!

Ania Górecka
Gość
Ania Górecka

Bartku gratuluję wyniku i powoli zaczynam iść podobną drogą. Mam nadzieję, że kiedyś osiągnę podobne rezultaty jak Ty w sprzedaży swoich produktów online i całej mojej działalności.

Radosław Salak
Gość
Radosław Salak

Tylko pogratulować wyniku. Super, że zdecydowałeś się upublicznić swój sukces. Wiele ludzi się tego obawia tak jak wspomniałeś w materiale. Na zachodzie jest to bardzo popularne. Takie zestawienia pokazuje, że to o czym prezentujesz na blogu czy video sprawdza się w praktyce. To są Twoje rekomendacje.
Drugą stroną takiego zestawienia jest sile oddziaływanie na innych, że można odnieść sukces w zarabianiu na Internecie jeśli zrobi się tylko to o czym piszesz na tym blogu. Ależ to proste 🙂

Małgosia Z.
Gość
Małgosia Z.

Zrujnowałeś mi życie.
Przez to, że naczytałam się rok temu Twojego bloga przestałam racjonalnie myśleć.
Rzuciłam pewną pracę i założyłam biznes, na którym tylko tracę i który mnie przerasta, bo przez swój brak pewności siebie nie wierzę w te firmę ani w swoje możliwości.
Popadam w coraz większą depresję i apatię. Ale cieszę się, że Tobie się udało 🙂 BRAWO.

trackback

[…] Jak zarobiłem 89 726 zł w 4 dni? […]

BicMac
Gość
BicMac

Cześć,

Uderzałem z tym pytaniem do wielu blogerów chwalących się finansami ale żaden nie odważył się odpowiedzieć na to pytanie. Nie boisz się chwalić swoimi zyskami w sieci? Rozumiem, że w ten sposób zdobywasz czytelników ale jednocześnie przyciągasz uwagę ludzi, którzy niekoniecznie mają dobre zamiary. Tak mi się wydaje i chciałbym poznać Twój punkt widzenia.

Pozdrawiam,

Mac

Sex with a young. Invited to h
Gość
Sex with a young. Invited to h
Szymon Owedyk CopywriterExpert
Gość
Szymon Owedyk CopywriterExpert

Wspaniałe wyniki i super, że masz się tym szczęściem dzielić z innymi. Dzięki wielkie 🙂